Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

EMX125- MXGP Trentino

 aneb jak se dařilo ČR ( Jakub Terešák) SK a PL..

 Včera se mimo jiné na trati v Arco di Trento jel první závod EMX125. Zde jsme měli zástupce v Jakubu Terešákovi - ten jede svou první sezonu na velké motorce, a tak byl jeho výkon v trénincích příjemným překvapením, do závodu postoupil přímo (i když dle svých slov docela záhadným způsobem, protože měl cíl rychlého kola malinko jinde než konkurence :DDD) 15.místem ve své kvalifikační skupině. V závodě však ve druhém kole dal špatně nohu do zatáčky, křuplo mu v koleni a bylo pp závodě, aktuálně je na cestě na magnetickou rezonanci a my Kubovi držíme palce, o jeho zdravotním stavu budeme průběžně informovat.
Dále se zde představil nám dobře známý Slovák Denis Poláš, tomu se však nedařilo úplně dle svých představ, a tak musel do Last Chance, v té obsadil 8.pozici a do závodu se nedostal.
Příjemným překvapením byl výkon mladého Poláka a svěřence Honzy Zaremby - Gabriela Chetnického, který se dostal do závodu a v něm obsadil výborné 13.místo, gratulujeme!!!

S pozdravem M.Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce