Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Cole Barbiery at MS Jinín....

Junior MX stars...

.

Czech Version

 I když to zde není úplně obvyklé, tak doufám že se vám to bude líbit a že si zvyknete.. A o čem že to vlastně mluvím? Na internetu jsem narazil na jedno video, zajímavé video mladého talentu z USA, jehož jméno je Cole Barbieri. Tady se na chvíli zastavíme, protože zrovna tohoto kluka (narozeného 9.4. 1997) si moc dobře pamatuji. Jak je to možné? Startoval přeci na MS v Jiníně! A díky svému brutálnímu stylu se zapsal do mojí paměti, jeho nádherné scruby a whipy jsou hitem internetu. 17. a 22. místo z Jinína možná nejsou úplným úspěchem, přesto již jen nominace na juniorské MS v barvách USA je mazec. Sám Barbieri to označil za nejúžasnější okamžik svého života. Navíc rok 2013 byl pro Colea úspěšný, vždyť na Mammoth MX byl druhý, na OAK Hill MX skončil čtvrtý, v California Classic vybojoval tři tituly a také dvanácté místo na královně všech tratí Loretě Lynn je určitě úspěchem.
Na závěr samozřejmě musím říct, že chlapci z Vurbmota ví, co dělají, takže video je velmi povedené, enjoy it ;)!

.

English Version:


Hello everybody, I was just surfing on the internet and I have found an interesting video of young star from US, his name is Cole Barbieri who was born on 9/4 1997 . I never been in America but I still remember his riding and style. How is it possible?
He was on the starting gate at World Junior MX Championship in Jinín! And thanks to his incredible style he stayed in my memories. His amazing scrubs and breathtaking whips are still all over the net. 17th and 22th places from Jinin aren´t the best, but to only nominate for WJC as a member of US representation is success. Barbieri told us, that it was the best weekend of his life. On top of that his whole year 2013 was for Cole successful, he has accomplished 2nd place at Mammoth mx, OAK Hill MX – 4th place, California Classic – 3 titles and also 12th place on the queen of all tracks Loreta Lynn is for sure success.
At the end I must say that boys from Vurbmoto knows what they’re doing , so the video is pretty cool , enjoy it ;)!

.

Děkuji za návštěvu Thanks for your visit  Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce