Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Co dokáže Honda CR 500 AF dvoutakt

 Nádherný to stroj.....

 Určitě jste všichni na YouTube viděli video kdy CR 450 f přejela takový malý rybníček a spousta z vás si určitě říkala jestli to je podvrh nebo pravda . Nyní tady je americká firma zvaná Service Honda která upravuje Hondu CR 500 AF . Tento stroj je neuvěřitelně silný dvoutakt. Já jsem měl možnost projet tohoto ďábla asi tak před šesti lety na trati mého kamaráda v USA a řeknu vám že se mi třásly ruce minimálně dvě hodiny po mé jízdě. Proč tohle píšu ? Určitě znáte TV Show zvané Mythbusters česky Bořiči Mýtů že jo ? Tak tihle dva chlapíci zavolali do Firmy Service Honda že by rádi zakoupili  jejich pětistovku pro jednu z jejich epizod zvanou Aqua Bike což ve volném překladu znamená vodní motorka.  V této epizodě se jeden z této dvojky zvaný Jamie pokusí na této mašině přejet malé jezero které je podle mého odhadu 200 metrů plus v průměru. Jamie na tohle jezero najel při rychlosti 130 km v hodině a podařilo se mu přejet 91 metrů po hladině tohoto skoro dva metry hlubokého jezera. Vím že tohle má do motokrosu daleko ale já si myslím že za zmínku to stojí, však posuďte sami.

Zajímalo by mě, co by takový RC4 na této mašině dokázal ve třídě 450 ??

.

Další kousek který tato motorka dokázala....

« zpět na přehled

Komentáře

08.06.2013 00:02 Jarmil17
https://www.youtube.com/watch?v=KIhH0-7oUvw - je to zlá kvalita ale niečo podobné, Travis má viacej takýchto kúskov na vode :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce