Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Blake Wharton bude na Hondě

 a to v týmu Geico Honda.

Blake Wharton je jezdec,  který nás všechny může pořádně překvapit !

.

 Tohle je super zpráva! Blake Wharton , bývalý jezdec Rockstar Suzuki pojede v roce 2014 za tým Geico Honda ve třídě 250 East což je skvělá zpráva. Blakovi se celkem dařilo na Suzuki na které vyhrál i pár SX závodů ve třídě 250 ale do KTM se mu asi moc nechtělo což vedlo k tomu, že tým Geico Honda projevil zájem a Bum ! Je to tady, nyní bude Wharton trénovat s jezdci jako je Eli Tomac, Will Hahn, Zach Osborne a Zach Bell . Největším důvodem pro najmutí Whartona byl úraz, který utrpěl Justin Bogle, který se zranil při přípravách na SX sezónu 2014. Jeho tým ale doufá, že Justin Bogle bude schopen začít taktéž závodit v sezóně 250 east. Manažer týmu Geico Honda Mike LaRocco  alias Iron Man ,  ( první jezdec v AMA který na 250cc skočil největší skok v sérii AMA MX na trati RedBud zvaný Larroco’s Leap !) i tak řekl, že chce, aby tým měl co největší šanci získat titul v roce 2014. Mike LaRocco řekl:“ Jsme si jistí, že Justin (bogle) bude rychle zpátky, a že se mu povede dobře. Na druhé straně jsme si všimli, že Wharton byl volný a jeho najmutí bude pro náš tým pouze přínosem, pokud bude Justin Bogle potřebovat trochu více času na zotavení."

Wharton už pro tým Geico Honda jezdil od roku 2008 až do roku 2011. Minulý rok Wharton skončil na třetím celkovém místě v AMA SX ve  třídě 250 East. Wharton také  vyhrál SX Huston a pětkrát se umístil na pódiu. Wharton není jezdec stejného kalibru jako například Roczen nebo Musquin ale při troše štěstí to může ve třídě 250 East pořádně zamíchat.

.

.

Tady máme sestřich videa z GoPro kamery od Blake Wharton z roku 2013 kdy vyhrál SX Huston.   Je tady vidět úžasněskvělý souboj s Marvinem Musquinem !!!  To jak se na sebe podívají nemá chybu !! :-)

.

Zde jsem vám vykopal  MXkings aktualitu z roku 2012 kterou jsem pojmenoval:

 

Blake Wharton jak ho neznáte .. aneb Miro Žbirka by záviděl.... !

 Minulý závod v Indy měl...

 tento mladý závodník Blake Wharton smůlu . Wharton byl v čele závodu a náskok měl dost velký na to, že vítězství měl více než jisté , potom ale spadnul a byl po všem . Pokud tohoto kluka neznáte ,myslím  jako jezdce AMA SX třídy 250, tak to pro vás asi moc zajímavé nebude . Ale pokud o něm něco víte, tak tohle video je celkem zajímavé ... Možná by se mohl přihlásit na Československo má talent !

.

Jeden ze starých komentářů u tohoto videa se mi moc líbil a zněl takto : " Ty vole ten kluk umí vážně zpívat " ... souhlasím ! Alespoň má tento klučina dvě kariéry na výběr :-)

« zpět na přehled

Komentáře

17.12.2013 17:31 greenmonster450
Taky jsem se bal a verim ze Wharton nude celou sezonu na podiu....
17.12.2013 14:24 David
Skoro už jsem se bál, že se tenhle pilot příští rok nesveze.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce