Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Blake Bagget-Rozhovor

+ malá zmínka o Herlingsovi v AMA.... 

.

 Myslím, že se nebudu mýlit, když řeknu, že nejlepší závod pátého kola AMA MX byl mezi Cooper Webb a Blake Bagget. To jak Bagget vyhrál první moto bylo opravdu šílené. V druhé jízdě to mohlo být taky zajímavé ale Bagget spadnul a očekávaný souboj se v druhém motu nekonal. Víte, když se dívám na tyto závody ve třídě 250 tak se mi tam pořád míchá slovo Herlings….Herlings…  a zase Herlings. Pořád si snažím představit, jak to bude vypadat a kdo bude jeho největším soupeřem. Já bych určitě vsadil na Baggeta… jen tak mimo diskuzi, včera jsem poslouchal pulpmxshow rádio kde bylo pár hostů ze třídy 250 a bavili se o Herlingsovi. Nejsem si jistý ale něco mi muselo utéct, protože všichni mi připadali hrozně nasraní na něco co Herlings jednou prohlásil !? Prý se na něho těší J… Ok a nyní se můžeme přečíst krátký rozhovor s Baggetem, v kterém nám poví sám Blake jak viděl poslední závod….

.

.

RacerX:  Jaký byl tvůj den ?

Blake Bagget:  Tohle ráno nezačalo dle mých představ. Při tréninku jsem měl ošklivý pád a skoro to vypadalo, že se smířím se ztrátou padesáti bodů a pojedu domů.  Nakonec jsem závodil a první moto bylo fenomenální ! Cooper Webb mě předjel a ujel mi hned na začátku závodu. Já jsem se pomalu začal dávat dohromady, na motorce jsem se začal cítit lépe a začal jsem tlačit na pilu. Potom jsem ze sebe vymáčknul poslední a velice zoufalý pokus v poslední zatáčce. Tohle byla snad nejlépe projetá zatáčka v mém životě a řeknu vám stálo to za to ! V poslední době mám na ty haluzovky nějaké štěstí, ale musím říct, že  Webb bojoval jako o život a to v obou motech.  V druhé jízdě jsem se snažil o to samé, ale potom mi došly odtrhovačky, nic jsem neviděl a snažil jsem se jenom přežít až do konce závodu . V posledních pár kolech jsem to chtěl ještě zkusit ale narazil jsem do okoláka a skončil jsem na zemi.  Když jsem se znovu rozjel, tak jsme tam Já, Pourcel a Bogle měli menší čajovou párty, všichni tři jsme seděli v hlubokých drážkách, dívali jsme se na sebe a hlavou nám probíhalo: „ co to tady děláme, vždyť jsme uprostřed závodu“ !?  Nakonec musím říct „ klobouk dolů“ před Cooper Webb a gratuluju k prvnímu vítězství, kterých bude určitě více.

.

.

Racer X: Právě ses zmínil o tvém druhém motu, kde ses ke konci hezky vyválel. Díval jsem se na Tebe na pódiu a musím říct, že jsi vypadal dost zdrceně. Patříš k těm jezdcům, kteří tohle hodí za jejich záda a s čistou myslí se soustředí na další závod ?

Blake Bagget:  Ano…cítil jsem, že jsem měl rychlost, abych vyhrál obě rozjížďky. Udělal jsem, co bylo v mých silách, nevyhrál jsem, ale budu nadále bojovat. V tomto závodě jsem se v bodovém hodnocení hodně přiblížil k prvnímu místu. Nyní mám pouze 17 bodů na Martina a 9 bodů na Coopera, což znamená, že je už oba dva vidím v zaměřovači. Před námi je stále ještě 14 rozjížděk a stát se může všechno.

Racer X: Když jsi v prvním motu projel cílem, věděl jsi, že jsi vyhrál nebo sis nebyl jistý ?

Blake Bagget:  Nebyl jsem moc jistý, a když jsme vjížděli na rampu tak jsem si říkál: „možná to je moje“ ale potom jsem si nebyl jistý. Říkal jsem si, dal jsem do toho všechno, a pokud mi to uteklo tak to muselo být jen o pár setin. Potom ke mně přišel McGovern z Kawasaki a říká: „Ne, vyhrál jsi ty“ ! Byl jsem překvapený a věděl jsem, že to bylo o chlup. Takové závody jsou pro nás dobré, jsou dobré pro TV a pro náš sport. Spousta lidí co se na takové závody dívá doma u televize si koupí motorku a výstroj a jdou jezdit. Tohle všechno umožňuje to, že my tady můžeme závodit motokros a vydělat si tak na dobré živobytí.

Racer X: Dříve ses zmínil o bodovém hodnocení.  Na začátku roku ses propadnul do velké díry. Myslel sis, že to je špatné nebo naopak jsi díky svým zkušenostem věděl, že to můžeš v pohodě dohnat ?

Blake Bagget:  Ani ne…. Když jsem v Hangtownu v druhé jízdě tlačil mou motorku, tak jsem věděl, že to bude dlouhá sezóna. Samozřejmě jsem doufal ve trochu štěstí, které by mi mohlo pomoci v bodovém hodnocení. Nyní jsem tam kde jsem chtěl být a nyní to je na tom nejlepším jezdci aby vyhrál……..

.

.

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 08:08 cialis online pharmacy – njogUKsf9Cq | email | web
It's much easier to understand when you put it that way!
01.11.2014 05:56 erection – nUmra61O | email | web
My hat is off to your astute command over this topic-bravo!
01.11.2014 03:45 cealis – 32UFrY0L | email | web
The expertise shines through. Thanks for taking the time to answer.
01.11.2014 00:47 levitra pills where to buy them – x4AkXG1fZ4Q | email | web
You make things so clear. Thanks for taking the time!
31.10.2014 19:16 insurance quotes car – 3UM9ZDlV | email | web
Frankly I think that's absolutely good stuff.
31.10.2014 18:49 cheap auto insurance – gL7SwpNBcxb | email | web
Stellar work there everyone. I'll keep on reading.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce