Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Bartoš se umístil třetí na ME v Chorvatsku

 Bahno, Bahno a zase bahno....

 Bahno, bahno a zase bahno, tak popsal Petr Bartoš druhé dějství mistrovství Evropy kubatury EMX OPEN na známé trati v chorvatské Mladině. Jak Petr prohlásil: \"V sobotu pořadatelé zrušili kvůli dešti celý program a byli jsme zvědavi jak to dopadne druhý den. V neděli ještě ráno pršelo, ale postupně to ustávalo\". Bahnivý závod tak ovládl jasně slovinský supertalent Tim Gajser (50b.), (jezdec který si odskočil ze světového šampionátu třídy MX2, tam drží prozatím skvělou sedmou pozici) a v podstatě si pěkně zatrénoval. Cílem jako druhý prosvištěldalší Slovinec Jernej Irt (40b.), na bronz dosáhl vytrvale jedoucí a dvojnásobný exmistr Evropy - Péťa Bartoš (38b.). Do Chorvatska dorazil i Petr Michalec, nakonec vybojoval 28 bodíku a zaujal celkově sedmou příčku.

.

.

 

Průběžně po dvou odjetých podnicích mistrovství Evropy EMX OPEN (první byl v Rusku) je pořadí následující1. Semen Rogozin (RUS)- 83b. 2. Evgeni Tylecki (BLR)- 70b. 3. Andniy Burenko (UKR)- 69b. ...7. Bartoš (CZE)- 38b. 11. Michalec (CZE)- 28b.

 

Nyní naši borci zůstávají v Chorvatsku, kde v týdnu potrénují společně s Irtem na jeho domovské dráze a později vyrazí do Slovinska, kde pokračuje ME dalším dílem.

 

Za Orion-RS Petrol - Petr Kovář

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce