Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Baggett a Musquin OUT !

 Ano, čtete správně ! Další zranění...

 Shit..F… a ještě jednou Shit….  Zase nám to odpadává jako hrušky a tentokrát mě to docela mrzí ! Blage Baggett  náš veterán alias El Chupakabra si dolámal chodidlo .Tohle je potvrzená zpráva ale ještě není jasné jak je to vážné a jak rychle se  Blake uzdraví . Pokud to není až tak vážné, tak já  doufám, že ho sešroubuju, nadopují práškama a možná ho uvidíme v sezóně 250 East která začíná 15 února. No nevím, chodidlo je bolestivé zranění a stupačka je nemilosrdně malá… uvidíme. Minulou sezónu měl Blake problém s bolestí v zápěstí a nyní to bude noha, celkem jsem věřil, že v roce 2014 bude titul patřit El Čupakabře L

.

Další rána přímo mezi oči ! Když jsem se ráno probudil a viděl tyto zprávy tak jsem řekl pár slov, které určitě nechcete slyšet ! Murvin Musquin si přetrhal vaziva v koloně a podstoupí operaci ve Francii. Manažer týmu RedBull KTM  DeCoster se již zmínil,  že Musquin nebude zdravý na zahájení ani jedné divize třídy 250 ( East/West) . Tohle je pech ! Je mi těch kluků tak líto. Musquin byl taktéž v mé mysli kandidátem na titul ve třídě 250 v sezóně 2014. 

.

Další úraz se stal Privatiru ( jezdec bez tovární podpory) a méně známému klučinovi jménem Casy Hinson  který se pořádně rozsekal. Co se stalo tomu klučinovi tu ani nebudu psát protože to není důležité, prostě měl smůlu.

Děkuji za návštěvu a tentokrát trochu smutný ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

18.12.2013 16:44 David
Bageta má poslední dvě sezóny oplétačky se zápěstím a když to vypadalo, že bude 100% zdravý, tak zase tohle. Celkem mi to připomíná Treye. Ani bych se nedivil, kdyby s tím praštil.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce