Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Atlanta SX .....

 Tohle je první závod na východě "East" a.....

 .. já si myslím že nám to přinese zásadní změny ! Asi se ptáte proč že ano ..odpověď zní takto : úplně jiný povrch a jiné počasí . Někteří jezdci budou daleko od svých domovů,rodin a fanoušků ale na druhé straně někteří jezdci budou spát doma ,budou mezi svými a tyhle všechny fakta hrajou velkou roli na mentalitu většiny jezdců .  Od Atlanty očekávám super závod a na vrcholu pódia očekávám někoho kdo tam tuto sezónu ještě nebyl . V hlavě mi zní dvě jména !  Chad Reed a James Stewart . Reed má rychlost aby vyhrál závod což nám předvedl v předminulém závodu kdy bleskurychle dohnal Milssapse a kdyby nespadnul tak to vypadalo že první místo by bylo jeho . No a co Stewart ? U Stewarta už víme že šance na titul je beznadějně ztracena ale to znamená že nyní Stewart nemá co ztratit nebo riskovat . Už nemůsí být až tak opatrný nebo jezdit s mentálním blokem . Myslím že jsme to všichni mohli vidět v Heatrace v Dallasu kde JS7 předjel Villopota který v ten večer  vyhrál závod. Taky jsem si všimnul jedné dost zvláštní věci a to je že na místo mechanika můžeme na startovacích bránach vidět za Stewartem jeho otce .

Nechci si vymýšlet ale myslím že jsem to ještě neviděl . Nepsaným zákonem je to ,že mechanik vždy doprovází jeho jezdce na startovací brány a je tam až do poslední vteřiny před startem ..Shodou okolností jsem poslouchal rádio " talk" show kde mezi jinými jezdci hovořil i Stewart a hovořil přímo na toto téma . Říkal že se stále snaží hledat chybu a důvod proč jěšte nevyhrál závod a proč je tato sezóna taková jaká je . Stewart řekl že se cítí mnohem lépe když je na startu s jeho otcem .Říkal že jsou s taťkou moc blízko a že on ví nejlepe co mu říct těsně před startem .  Takže já to v Atlantě vidím na Stewarta ale vůbec by mě nepřakvapilo kdyby to byl Reed , Canard anebo dokonce horká hlava Eli Tomac na jeho nové tovární 450 !!  

A takhle to bude vypadat v Atlantě

Děkuji za váč čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

20.02.2013 21:41 Mike-C-Fast
:-) Děkuji !
20.02.2013 16:19 Jarmil17
Ďakujem za tieto preložené články, + videá s titulkámi, sledujem AMA už asi 6 rokov (každý outdoor aj indoor pretek) ale niesom dobrý v angličtine, teraz vidím čo všetko mi uniklo, Dík.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce