Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Animovaná mapa tratě Freestone AMA MX Kolo 2 !

 Tak a už je to opět za rohem , druhé kolo AMA MX ! Aneb co můžeme očekávat !? 

 

Takže první víkend AMA MX závodu je za náma a bylo to divoké !! Jak na trati tak zde na MXkings kde si fanoušci tak trochu povyměňovali názory a to je jenom dobře ,aspoň víme že nám motokros stále rozproudí krev v žílách i když zrovna nesedíme na motorce ! Všem děkuji a jsem rád že jste zde s námi !!! Ale první závod se již zapsal do velké knihy historie a před náma je další už druhý závod AMA na trati Freestone ve státě Texas . Co mě napadá jako první ? Ryan Dungey má tuhle trať moc rád a fanoušci ho v tomhle státě přímo milují !! Dalším faktem je to že RD5 byl očividně zklamaný ( slušně řečeno) nad výsledkem prvního závodu ..musíme si přiznat že když v druhém kole JS7 Dungeho předjel tak Dungey se ho držel jako klíště a JS7 mu neujel ani trochu až do té doby kdy se dostali mezi okoláky ( Jezdci co to dostávají o kolo ) Kdyby měl RD5 trochu větší štěstí a těmito pomalejšími jezdci by bez problému projel tak věřím tomu že by to bylo zajímavé !!! Další věc kterou si pamatuji bylo že se redaktor RacerX zeptal těchto jezdců jednu a tu samou otázku ..zeptal se jestli jeli naplno nebo jestli si schovávali něco na konec . Stewart řekl že určitě né a Dungey řekl že ano jel jsem na plno ? Je to pravda nebo je to pouze mentální strategie obou jezdcú ?? Těžko říct ..ALE pokud to byla u Stewarta pravda tak to byl možná důvod proč se někde nevysekal jako je jeho zvykem ??? Všichni víme že Stewart má schopnost jet za limity svých fyzických schopností a pak to dopadne tak jak to většinou se Stewartem dopadlo !? No určitě se nemusím tajit že bych rád viděl Stewarta opět na prvním místě ale obávám se že tohle kolo bude patřit RD5 ....

Takže to by stačilo o naších velkých dvou ve třídě 450 ale co ostatní střelcí ? Nemůžeme přece zapomenout na Mike Alessi ..Bret Metcalfe...Andrew Short ...Davie Milsaps ....a Další jezdce kteří při troše štěstí určitě mají šanci vyhrát nějaký ten závod !!

Třída 250 !!! Nebo měl bych snad říct Tornádo ve třídě 250 ?!? Asi ano ,potom co jsme byli svědky úžasneho souboje mezi Barcia, Roczen a Bugget musím říct že tornádo je dobrý výrayz !! Ale třída 250 má mnohem více střelců kteří mají talent a rychlost všechno pořádně zamíchat !! Opět musím říct že Ken Roczen patří k mým oblíbencům a nikomu bych nepřál AMA titul více než jemu !! Každopádně to jsou tři horké hlavy a závod v této třídě nebude určitě o nic horší než ve třídě 450 !! Máme před sebou super sezónu a pokud zůstanou všichni jezdci bez úrazu tak to bude super !!!

Přímý přenos prvních jízd bude zítra v sobotu 26 ve 20:00 našeho času na WWW.allisports.com !!!!!

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

25.05.2012 19:06 MIKE | email
Souhlasím !! A víš co je super teď budou všechny mota ( celé závody ) na www.allisports.com !! 250ky budou souboj o na život a na smrt !! A RD5 a JS7 No LOVE !
25.05.2012 14:23 KupcMa
kdyby nebyl stewart ve 450 tak se ani nemusim dívat 250 toje prostě mazec třída kluci si nedarují ani pulmetr

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce