Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Animovaná mapa tratě Anahaim 3

 plus trochu "crazy" spekulace !

Tak jo,  mrkněte se pozorně na tuto, podle mne skvělou trať, kterou uvidíme na živo již tento týden a pak se mrkněte na moje obrázky pod videem. Na této trati je spousta unikátních možností a jsem si jistý, že zde uvidíme i skvělé předjíždění !!!  Mám takové zvláštní chvění v žaludku, že tento A3 bude brutální masakr..už podle této trati !!

.

.

Tohle je malá sekce čtyř malých skoků/hrbolů nebo mini rolety ihned po startu a první zatáčce. Myslíte si, že pokud by jste měli holeshot, že by jste to mohli přeskočit celé ? Nebo dva dva..... nebo styl roleta !? Možná tři a singl !?   Bude to mazec !! :-)

.

Tohle je sekce po čtvrté zatáčce od startu a mně tam zaujal ten skosený prcek přesně uprostřed této malé zatáčky. Určitě už vidíte to co já, že jo !?  :-)  Takže, buďto pojedete vlevo, hodíte malý dvojáček a další skok nebo.... myslíte si, že by se dalo skočit vnitřkem až za ten malý hrbek a potom v sedě s krátkým " Brrabb " přeskočit další sekci !?  Tohle je pouze animace ale myslím, že by se to dalo :-) 

.

OK..tohle je sekce před druhou roletou na této trati. Zelená šipka to proskakuje stylem: dvoják, troják, dvoják...co takhle: troják a brabb čtverák..na brzdy a přímo do zatáčky !? :-)   Masakr.... jak říkám tohle je animace která je perfektní pro spekulace ! :-) 

.

No, a tahle sekce je můj faforit ! Tahle sekce je skvělá na předjíždění a podle mne rozdělí závodní pole na kluky a chlapy. Tohle je brutálně vymakaná sekce. Všimněte si, že to je rozdělená do pravé a levé části a obě dvě se stále dají jet různými způsoby. Já bych to viděl takto:  asi bych to vzal venkem ale na rozdíl od šipky bych zůstal ve venkovní stopě. První sekci bych přeskočil ve stylu troják, hned další menší troják, potom na lavici a z lavice bych už pokračoval jako zelená šipka.. :-)  Možností tu je více než dost, ale tohle už nechám na vás ! 

.

Tato trať mne opravdu nadchla a věřím, že nám přinese skvělý závod v obou třídách !!!

.

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce