Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

AMA SX ST.Louis Video !!

 Tohle si nemůžete nechat ujít !! Ani náhodou ! RV1 a JS7 to drtí !! Plus velký protest na AMA a FIM od Dvou týmů !!

 Tak tohle byl nášup !! Finále začíná v minutě 22:40 a řeknu vám taklhe se mi mráz po zádech  neproháněl už dlouho !  Stewart a Villopoto předvedli adrealínový souboj až do minuty 30:20 kde jsem se já a spoustu týmu naštvalo a potom protestovalo na AMA a FIM ale to trochu předbíhám . Před minutou 30:20 nám JS7 a RV1 předvedli super souboj ,to jak se Stewart dokázal dvakrát vrátit na první pozici bylo famózní a to samé Villopoto . ALE když se budete dívat na tohle video a přesně na minutu 30:20 tak uvidíte že jezdci projíždí žlutou vlajkou což znamená : Jezdec nesmí skákat , musí přerolovat každý skok ( kola se nesmí zvednout ze země) a je zakázáno předjíždět " taklhle to stojí v SX předpisech AMA a FIM !  Villopoto byl už potrestát za skočení dvojáku při červené vlajce a byl posunut o tři pozice dozadu . Po té když všichni projížděli žlutou vlajkou Villopoto Stewarta předjel což by se nemělo stát .Už tak to byla smůla že tato vlajka rozhodila koncetraci těchto jezdců protože si myslím že JS7 a RV1 by to drtili až do šachovnicové vlajky ! Diváci už byli pryč ,trať byla prázdná ale v oficialním stanovišti AMA a FIM to vřelo a burácelo . Nebyl to pouze Villopotův tým kdo protestoval ale taktéž tým Daviho Millsapse nebyl spokojený protože si mysleli že Ryan Dungey předjel Millsapse taktéž pod žlutou vlajkou ! Inspektor AMA a FIM se dívál na záznamy závodu z mnoha úhlů a po té vše nechal tak jak to je a nikdo nebyl penalizován . Já sám si myslím že RV1 byl trochu rychlejší ale nikdy nemůžete vědět jak by to dopadlo . Nic méně Villopoto Stewarta předjel když všichni schválně zpomalili což Stewarta rozhodilo a jak vidíte na tomto obrázku i děsně naštvalo . A sami určitě víte že hněv není při závodění ten největší pomocník !  Při rozhovoru na pódiu se Stewart nestyděl vyjádřit jeho nesouhlas s Villopotovým jednáním . 

Co k tomu dodat ? Za prvé AMA a FIM už rozhodli a určitě spravedlivě ! Ale kdybych já byl Stewart tak by se mi to taky nelíbilo , i když je pravda že Stewart byl opět hned zaním a mohl ho dohnat .....no ale taklhe by jsme se mohli bavit do nekonečna že jo ? Takže se těším na další závod který je mnou nejoblíbenější zastavkou každé SX Sezóny a to DYATONA BEACH FLORIDA !!!  Tohle je Stewartova nejoblíbenější Domácí trať ale to můžem říct i o RV1 protože tato trať má jemný MX nádech !! Jedna věc je jasná a to je že po tomto závodu mezi RV1 a JS7 moc lásky asi nebude a jak ho znám tak do Daytony pojede extra motivovaný !!   Tak to je super ! Už se nemůžu dočkat !

Děkuji za váš čas....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

04.03.2013 13:00 greenmonster450
Jo tak to byl fakt fantastickéj závod ! A ta vlajka mě fakt nasrala ale to se bohužel stává . Na videu bylo vidět že všichni jeli fakt pomalu ale RV tam toho plynu dával více než ostatní nebo než by měl ...to je můj názor !
04.03.2013 12:38 Scrub
Super závod!!! Myslím si že komise danou situaci mezi RV a JS vyřešila správně :))
04.03.2013 11:53 numero 75 – Super závod s černou kaňkou.
Závod?Fantazie!Ale co mě votrávilo je předjetí pod DVOJITOU MÁVAJÍCÍ ŽLUTOU VLAJKOU!!!!A prošlo to.Nemám rád fotbal a to hlavně proto,že tam nesmí být video kamera na vyhodnocení sporných věcí a neustále se tam simuluje a podvádí.Hokej mám výrazně radši.Není tam tak velký prostor simulace a je tam video rozhodčí ale,že i v motocrosu navíc v AMA projede tohle mne dostalo.Být na místě JS7 tak bych snad vůbec nemohl pokračovat.Naprosto chápu,že tak polevil.Než to ztrávil bylo štěstím,že to dokončil na druhém místě.Jak to bude asi pokračovat?Asi tak,že to nebude respektovat nikdo a bude se skákat mezi ležící jezdce a motorky a předjíždět vlajka nevlajka.A to mě mrzí.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce