Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

!!! AMA SX 2012 450 ,Heat 1 , Heat 2, 250 celé závody HD !!!

 Shrnutí aneb co my na to ?!?

 Heat 1 Race !

Heat 2 Race ! ÚÚÚÚžasný race mezi Short a Stewart !!!!

Poslední šance na kvalifikaci  LCQ + začátek finále

450 finále pokračování !!

450 Finále pokračování a pódium..

Třída 250 LIGHTS  celý závod !!

Shrnutí aneb co k tomu dodat ............

Hmm..takže Ryan Villopoto je ocelový !! Věděl jsem že RV pojede dobře ale to jak dominantně vyhrál mě opravdu překvapilo !!  V článku který jsem věnoval RV a jeho přípravách na SX ( hlavní aktuality archív) jsem se zmínil jak tvrdě RV trénoval ..Taky že i když byl Ryan v dobré formě i tak se s jeho trenérem dohodli a RV zhodil dalších deset kilo ... teď už je mi jasné proč se RV všude jenom usmíval jako by něco věděl !! Nyní už to vím ..Villopoto si prostě stoprocentně věřil že je nejlepší a pokud jste závod vyhráli mentálně ještě před tím než začal tak ta reálná část je už jenom zábava !! Tato trať byla dost dlouhá což nám potvrdily i časy které byly přes jednu minutu a to i u našich střelců,standartní časy na superkrosech jsou normálně kolem 50 sekund. Proč to říkám ? Villopoto nám nejen ukázal styl a rychlou jízdu ale taky ocelovou fizičku ....všimli jste si jak RV vypadal po závodech při rozhovoru na stupních vítězů ??  Mi připadal jako by se právě zvedl s gauče .......jen pro vaší zajímavost Villopoto nyní patří jenom k pětici dalších jezdců kterým se v historii AMA SX  podařilo vyhrát Anahaim 1 a to dvakrát zasebou !!!! Jo Jo je to tak ..první SX má velkou váhu mezi všemi závodníky ...

Ryan Dungey ..?  Super jízda !! Na to že KTM měla tak málo času na testování s úplně novým strojem nám RD5 předvedl spanilou jízdu a všem ukázal dvě věci ! Jedna je že Ryan Dungey je Champion a nikdo by ho neměl vyloučit s honu za titulem ..a ta druhá je fakt že KTM to s USA invazí myslí smrtelně vážně !! RD5 jel opravdu dobře , když byl Dungey za reedem tak ho doháněl a to skoro celou sekundu každé kolo ! Další zajímavostí je že Dungey vyhrál pro KTM první pódium v historii AMA SX, ano přesně tak ..doposud žádná KTM nestála na superkrosovém pódiu !!  Věřím že s postupující SX sezónou uvídíme od RD5 lepší alepší jízdu !! 

Chad Reed ...... Super začátek SX sezóny kde je 17 závodů !!! Reed vypadal na jeho hondě dost dobře ..i když na Villopotové tempo absolutně nestihal myslím že si nemá na co stěžovat ....Reed uděl od minulého roku neuvěřitelný kus práce jako jezdec tak i majitel nového týmu, myslím si že Reed by si zasloužil tento titul nejvíc !!!  

Stewart ......Pokáždé když píšu o JS7 je velice těžké být stoprocentně objektivní ....všichni asi už víte že stewart patří k mým nejoblíbenějším jezdcům AMA SX a MX ...Takže radši použijí slova třech komentátorů tohohle závodu ! Jedním s nich byl i RC4 ! Takže nevím jak vy ale když jsem se díval na Stewartovu jízdu tak to  nebyl S tewart na kterého jsme zvyklí, spíše mi to připadalo jako někdo kdo pouze jezdí s číslem 7. Na konec si toho všimli i všichni tři komentátoři včetně Rickyho ..když Dungey předjel Stewarta bylo to jako by To stewartovi bylo uplně jedno ..prostě ho nechal předjet a seděl na motorce jako na bonbónu ...žádna agresivní jízda ,žádná rychlost ..prostě to nebyl on ! Mentálně byl ůplně někde jinde i Ricky říkal že tomu nerozumí ..no uvidíme ,určitě to s něho vyleze dříve nebo později ! Po závodě byl krátký rozhovor ze Stewartem ,čekal jsem na nějaké to vysvětlení ale nic.James byl velice diplomatický a formální (jako kdybych slyšel RD5 :-)     no uvidíme co se stane příští týden !!!

Ivan Tedesco ..jel ůžasně !! Kdyby ke konci závodu nespadl myslím že by skončil pátý !!!

Andrew Short.......Už se nikdy nevrácej na 350 !!  To bych mu asi řekl já !! Čtyřipade mu sluší mnohem víc !! To jak tam zápasil se Stewartem v druhém Heat race bylo naprosto úžasné !!

Jastin Brayton  skončil čtvrtý !!!  Tady toho jezdce rozhodně nemůžeme podceňovat !!!  

A samozřéjmě mi tam moc chyběl Try Canard ..už se těším až bude zpátky !!!

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

V sekci " Co na to říká Jake " se dozvíte jak to vidí MX-63 !

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 11:35 buy prednisone without prescript – Xj7vSquiaQA | email | web
This is an article that makes you think "never thought of that!"
01.11.2014 04:31 with online degree – VfKIPEqgTAm | email | web
All of these articles have saved me a lot of headaches.
01.11.2014 04:31 with online degree – VfKIPEqgTAm | email | web
All of these articles have saved me a lot of headaches.
31.10.2014 23:59 degrees online electrical engine – cZh1M1Vrq | email | web
That's a nicely made answer to a challenging question
31.10.2014 22:58 credit insurance car – MvZR5Rs80 | email | web
I read your posting and was jealous
31.10.2014 21:36 predisone online without prescri – IojatuFiQ | email | web
Wow, this is in every respect what I needed to know.
31.10.2014 16:59 impotence men – nSvWBxCnv3t | email | web
Now that's subtle! Great to hear from you.
31.10.2014 16:08 auto insurance – XvWctxp3jqW3 | email | web
I love these articles. How many words can a wordsmith smith?
14.01.2012 19:22 z- man
užasné , podívejte se na dres RD5, TA ŽLUTA TAM POŘAD JE , ROGER patří k suzuki a RYAN taky , jako RC 4, FANDÍM suzuki
09.01.2012 18:57 MX 63 – UŽASNÝ RV1 | email | web
Villopoto je nová nahražka za Carmichaela. On pojede lépe a lépe zvláště v MX Sledoval jsem ho od jeho velice prvního profesionálního závodu kde se bili dva jezdci (nezpomínám si jestli Tedesko a Langston nebo Brown) o šampionát Nastoupil druhý nebo poslední závod koncem sezóny takže pro lidi co nesledovali amatéry tak nikdo nevěděl kdo to je. Ti dva kluci závodili daleko vepředu před všema ostatníma a z ničeho nic na ně udělal nátlak malý Villopoto. Už tehda bylo jasné že bude jednoho dne šampión. ___ Ve třídě 450cc jsem byl jeho fanouškem ještě před RD5 ale co mě přeneslo více k RD5 bylo to že od villopota každý očekával že bude okamžitě vyhrávat a on nic. Pokud si dobře vzpomínám tak mu trvalo 2 roky než se vzpamatoval. ___ Naopak o RD5 každy říkal že ve 450cc nemá šanci a on všechny překvapil tim že vyhral svůj velice první profesionalní 450cc SX i MX šampionát. Něco co i muj nejoblíbenější jezdec všech dob Ricky Carmichael nedokázal. Vím že ty dva nemůžu srovnávat ale tohle bude vždy RD5 mít na RC4, JS7, CR22 atd. atd. ___ Tady je odkaz na nekvalitní ale skvělé videosnímky z Villopotovy kariéry. Nejůžasnější zápasy měl Villopoto vždycky s Trey Canard ~~ http://www.youtube.com/watch?v=R3HkJjZS9TA ~~ ___ Taky vzpomínka kdy se RV porval s Lawrencem který dělal ze zvisti Villopotovi naschvály v tréninku. Villopoto dostal přes $2000 pokuty a Lawrence přes $7000 plus 1 rok podmínku. ~~ http://www.youtube.com/watch?v=bVdu9x0WlSY ~~ Pozdeji tak Lawrence skoncil asi na rok v base protože ukousnul kamaradovi kus ucha tak jako Tyson Holifieldovi. ___ Nevím čím to je ale ti Yamaha jezdi musí mít rádi mříže. :~) ___ Možná ty videa může Mike přidat na stránky. ;>)
09.01.2012 15:39 KupcMa
Přesně s tím stewartem sem si to říkal aj já jak jsem se díval live :) sem nechápal vůbec to prostě nebyl on jak na tom jel a Villopoto ! to je třída dofám že to obhájí a během pár let by mohl pokořit nějaký rekord vítězství možna i #2 jeremy :) protože on je jeden s mála jezdců co na to má

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce