Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

AMA MX Budds Creek všechny mota v archívu na Allisports....

Plus co se šušká v depu aneb GP proti AMA ...

 Přímý odkaz na videa AMA MX Budds Creek

 www.allisports.com/motocross/archive-2012

Motokross národů 2010 Dungey vs Cairoli 

Takže co se šušká v depu nebo v pitech ???   Za prvé sám Ryan Villopoto když byl na návštěve v evropě na MX GP v Belgii tak udělal spostu rozhovorů pro místí televize a a tisk ! Já jsem si našel jeden tento rozhovor na internetu kde sám Villopoto říká : Víte tady v evropě to je ůplně něco jíného ! Styl tratí fanoušci prostě všechno je jiné....vlastně když závodíte MX GP tak procestujete celou evropu ! V každé zemi najdete jinou kultůru jiné zvyky jiné fanoušky a jiné tratě ! Prostě to je úžasné ! Rychlost kterou tady ti kluci mají je stále rychlejší a konkurence vzrůstá !! Všichni víme že snem většiny jezdců v evropě je závodit v USA, ať k vůli peněz nebo konkurenci atd. Já jsem už nějaký ten pátek flirtoval z jednou myšlenkou a nakonec jsem to řekl mému týmu co oni na to ??

Řekl jsem jim že bych chtěl odzávodit jedno celé MX GP a zatím to vypadá tak že v USA odzávodím ještě tři roky a v roce 2016 bych chtěl jet do evropy a závodit GP !!!!   

Další věc byla ta že se proslýchá že Tým KTM Evropa a Tým KTM USA pracují na něčem co by zahrnovalo Ryan Dungey odzávodit nějaké závody v evropě !!  Kdy a Kde zatím nikdo neví ale jedna věc je super a to že FIM a AMA stále nacházejí více a více cest jak spolupracovat a tímto tento sport více popularizovat !!!

Na závěr můj názor na tohle " Co se šušká v depu " je tohle ..nemyslím si že samotní jezdci jako je RV1 a RD5 se rozhodli jet do evropy a závodit GP ALE já si myslím že v tom má prsty YouthStreem což pro ty kdo neví o čem mluvím je organizace která jak pořádá tak natáčí a živě vysílá GP jak na internetu tak v televizi ! Na MX-TVlife si mužéte zaplatit káždý závod a bude vás to stát pět euro což je 125 kč což není zrovna málo . Jeden fakt s kterým se YouthStreem netají je ten že jsou velice zklamáni se sledovanosti a popularitou MX GP v evropě a to hlavně s porovnáním s AMA kde je i světová sledovanost na mnohem lepší úrovni než GP !!

Proto si myslím že YouthStrrem zaklepal na dveře špiček AMA a řekl hele hoši máme tady nějaký ten miliónek eur ..co kdyby jste si zazávodili v evropě ? Ať se na to díváte jak chcete co se týče sledovanosti těchto závodú kdyby tam jel RV1 a RD5 by byla určitě větší a snad i diváku by přibylo ..taktéž zájem vidět tyto závody v televizi by taktéž byl větší což znamená více peněz pro YouthStreem ...... každopádně by bylo super vidět Cairoli na KTM 350 a Dungey na KTM450 jak si to rozdávají týden za týdnem !!!

Poslední věc je ta že se více a více proslýchá že Chad Reed pojede poslední tři závody MX GP k vůli přípravě na Motokros Národů . poslední tří závody začínají tratí Lierop v holandsku a to 2.září 2012 !

Což určitě dává smysl a má to logiku !! Reed sedí už nějaký ten pátek na gauči a není lepší přípravy než pravý závod !!

Zajímavé ......

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce