Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

AMA Drby ....Villopoto a MX sezóna

 

 .

Drby a fámy byly vždy a všude a co se týče našeho sportu, tak o ně nebyla nikdy nouze. Na různých MX fórech po celém světě se píše tolik věcí, že kdybych je zveřejňoval tady na MXkings, tak by to nebyly MXkings.com ale MXkings.drb a to my určitě nechceme…. AMA sezóna je v půlce, MX je za rohem a s ním i konec sportovního roku 2015 což znamená, že uslyšíme mnoho spekulací jako že, ten jezdec půjde tam a ten zase někde jinde…   Nejpopulárnějším drbem, který už nějaký ten pátek koluje ve světě MX je Ryan Villopoto, jeho kariéra a v poslední době jeho účast v AMA MX 2014. Pár názorů jsem již napsal a bylo mi divné, že by Villo ukončil sezónu předčasně, ale nyní jsem se na tento „drb“ narazil na zdroji, kterému věřím a to je Racer X, zde je originál:

Takže jsem začal pátrat, slídit, volat za oceán a tohle jsem se dozvěděl ! Při jednom z Villopotových pádů v této SX sezóně se Villopoto zranil. Utrpěl úraz, který si nechal dočasně ošetřit, aby dokončil tuto sezónu AMA SX . Kdyby se ostatní kluci v první pětce dozvěděli, že je Villo zraněný, tak by to bylo jako byste jim dali před závodem do nádrže letecké palivo a do žíly injekci stoprocentního adrenalinu! To byl důvod, proč tohle bylo nebo stále je přísně tajné. V dnešní době moderního lékařství je možné téměř všechno a proto Villopoto jede tak jak jede. Pamatujete si, jak měl Villopoto otravu z jídla a dojel jen tak tak na šestém místě !? Několikrát se ho ptali co to bylo a Villo řekl, že doktoři nic nenašli…  Vím, že možná zacházím daleko, ale co když to bylo něco jiného než otrava z jídla ? Ok takže drb pokračuje takto…  Villopoto byl schopen tento uraz nějakým způsobem dočasně zneutralizovat, ale pozdější operace a dlouhodobé léčení je nevyhnutelné a to má být ten důvod proč Villo nepojede MX…  Pokud to tak bude tak si myslím, že MX sezóna bude ještě brutálnější než kdyby tam byl !!!  WOW…. Hlavně to prosím berte jako neoficiální fámu, která ale pochází ze zdroje, který si na takové věci dává veliký pozor. Pokud někdo z vás vykope další info tak sem s tím….

 Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

19.04.2014 17:25 MIKE
Ano..tohle si pamatuji !! Málem bych zapomněl .. no tak to by bylo zajímavé. Villopoto v celé sezóně MXGP !!! Drsné !!
19.04.2014 10:33 Zdeňa
Hoši nemohu se zbavit myšlenky když RV předloni nejel MX sezonu. Tak byl přítomen na závodu GP Bastogne (Belgie), a sám v rozhovoru řekl že by po ukončení kontraktu v USA, by se rád poměřil síly z TC222 ale toto řekl v roce 2012. Tudíž těžko říci.
18.04.2014 23:16 Martin Plesník
a já bych na 250 nejradši viděl naživo Adama ;)
18.04.2014 19:41 Mike
Hou Hou Hou....brzděte koníčci :-) Antonín je sice střelec ale kdybych musel vsadit na Villopota nebo na Antonína na normalní MX trati, tak bych měl obrovské ale obrovské dilema.... no a potom bych asi vsadil na Villopoťáka a kdyby tam byl Stewart na Něho :-).... KupcMáku ! Miluju tvoje komentáře ! Jáhcu taky tuhle trojku vidět na MXoN..no možná bych namísto Bageta posadil na 250 Tomaca ! Díkes za komentáře, je to radost !!
18.04.2014 15:23 KupcMa
jahcu aby jel mxon chci ho uz konecne videt (bubba+villo+bagget)
18.04.2014 11:31 David
Je to jasný, zase se podělal z toho, že by měl jet na MXoN. Že by mu Antonín nandal...:-)
17.04.2014 22:30 numero.75
Green,nemohu s tebou souhlasit,že by Vilo filmoval,že si udělal koleno.To by mu neprošlo.AMA není ,,naše" fabrika.Že kdy se někomu nechce makat tak se hodí marod a jde si válet šunky.Na zpomalených záběrech si nepochybně obrátil koleno((chytil za špičku a utrhl si křížové vazy).Vím o čem mluvím.Měl jsem totéž.Jen jsem si trochu v zatáčce šlápnul do koleje bylo vymalováno.Ani to moc nebolelo.Ve skoku se mnou podemnou podlomila noha a byl jsem překvapen co se děje.Jízdu jsem sice dokončil ale z motorky jsem slézt nemohl.Po operaci jsem měl na půl roku po ptákách.
17.04.2014 20:28 muhehe
neřekl bych že ho to nebavi, ale někdy to tak je v nejlepším zkončit, peněz ma dost tak co se trapit, motorku asi do kopřiv nehodí a když ho to potom zase popadne tak pro USA leda dobře, maji radi velke navraty a těch peněz co se na tom vytříská :-)
17.04.2014 14:32 Twitch
Nebavi ho to ale dokaže vzhravat to chce velky talent, ale ja ho chcem vydiet na MX AKO si to rozdáva s JS a bagetta už do 450 triedy !!! to by bola neskutočna sezona
17.04.2014 11:03 Green
Ja si myslim ze jak nejel predloni mx, jak v zatacce lehce spadnul na sx kdyz uz mel sx titul v kapse....ze to taky nebyla nahoda(resp. ze mozna ani tu nohu zranenou nemel a bylo to jen divadlo)....urcite lepsi skoncit "zranenim" bez pokut od teamu nez skoncit s pokutama cestne jak to udelal reed kawasaki...už ho to prostě nebaví, jen jde o mega penize...

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce