Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Informace

Aktualita ze světa juniorů

 Zimní přípravu Martina Krče přerušila nemoc!

 Ahojte všichni MX kingsáci, tak se nám ta rodinka pomalu ale jistě začíná zvětšovat, což je boží a patří Vám za to velký dík! :) Dneska jsem si pro Vás nachystal jednu žhavou novinku, která sice není úplně příjemná, ale naštěstí má šťastný konec. 


Týká se Martina Krče – jednoho z vůbec nejtalentovanějších kluků v ČR. Znám jej velice dobře, ale o tom, jak jsme se vůbec seznámili raději až někdy jindy. No takže, jak jistě většina z Vás ví, Martin vloni zažil životní sezonu, ve které získal absolutního Mistra ČR ve třídě MX2 (CAMS), také titul mezi Juniory v tom samém seriálu, pak titul v MMČR-J (AČR) ve třídě do 125ccm a na MS v Jiníně obsadil ve druhé jízdě 4. příčku a celkově 13. K tomu ještě umístění v top ten na EMX125 v Lokti, dále 5. místo v Petrovicích u Karviné (AČR) – MMČR seniorů a spoustu dalších výsledků, které by stály za zmínění, navíc všechny tyto výsledky i mezi dospělými zajel na dvoutaktní stopětadvacítce!
Letos jej čeká přechod na čtyřtaktní 250ccm, a i když zůstává u KTM, je to docela velká změna.

.

.

Na přechod se připravoval již od poloviny roku, kdy začal na čtyřtaktu občas trénovat a odjel na něm i pár závodů ke konci roku, na kterých stíhal velmi obstojně, avšak jízda byla stále ještě relativně neklidná. Martin je jedním z kluků, kteří zimní přípravu dělají doopravdy poctivě a během sezony je to pak znát! Letos jsem jej viděl již na trénincích v Dubňanech a na Hrušáku, tam to bylo oproti loňskému roku a seznamování na dvěpade sto a jedna a jízda byla klidná, plynulá a především bez chyb. Pak se však po něm jakoby slehla na pár měsíců zem. Já jsem věděl proč, ale nechtěl jsem to nikde a nikomu říkat, chtěl jsem si to nechat pro sebe a počkat, až to Mates prozradí na veřejnosti sám a tak se také stalo, takže teď nechme mluvit jej, prozradil nám také, jaké plány má pro letošní sezonu a jaké závody jej čekají:

,,Zdarec, po delší "odmlce" jsem se rozhodl, že podám nějaké info o zimní přípravě a o tom, co se letos bude dít. Zimní příprava probíhala v klidu až do půlky ledna, kdy mi z krevních testů doktoři zjistili, že mám mononukleózu. Od té doby jsem si 5 týdnů poležel bez fyzické zátěže, aktuálně mám krevní testy v pořádku a podle pocitu mohu fyzicky zatěžovat svoje tělo. Takže abych to shrnul, zimní příprava nevyšla úplně podle představ, ale mohlo být i hůř (klep klep klep), začínám pomalu jezdit na motorce a cítím se dobře, to je hlavní.
Letos se chystám odjet celý seriál německého mistrovství ADAC, MMČR JUNIORŮ a MMČR ADOS CUP,  to jsou pro mě prioritní závody, na co jiného zbude čas, to se ještě uvidí. Na první závod se chystám do Třemošnice 6.4. MMČR(CAMS), kde uvidím, jak na tom jsem. Do prvních závodů tudíž zbývají 4týdny, což je ještě dost času na to něco natrénovat. Určitě vás budeme všechny informovat o výsledcích a aktualitách společně s Martinem Plesníkem, který se i nadále bude o mou fb "fan page" starat, díky moc všem za přízeň a snad někde na závodech. Mates 377

.

.

Já myslím, že je zbytečné tohle jakkoliv komentovat, snad jen to, že Matesovi přeji hodně štěstí, zdraví a aby všem ukázal na co doopravdy má, protože já jsem strašně moc vděčný za to, že můžu spolupracovat s člověkem jako je on! :)

PS: Tady odkaz na jeho fb stránky, které jsou během sezony aktualizovány prakticky denně : 

www.facebook.com/martinkrc377

.

Děkuji za váš čas Martin Plesník

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce