Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Tři Dva Jedna MX Nááááárodů !!

aneb  Husí kůže, zatnuté zuby a vykřičené hlasivky......

 Tři…dva …jedna start! Ne, raději bych měl říct: Středa… Čtvrtek… Pátek a Bum! Je to tady, světová olympiáda v motokrosu je opět tady. Pro ty co mají to štěstí a jedou tento víkend do Německa to už začíná cestovní horečkou a určitě se nemůžete( nemůžu) J dočkat, no a pro ty co zůstanou doma tady máme www.MX-Life.tv  kde se můžete na celý závod dívat živě a to jak v HD, tak ve standartní kvalitě. Cena za HD balíček na celý víkend je 19.99 euro a ve standartní kvalitě to je 14.99 takže pokud máte noťas a HDMI kabel tak už si na víkend zamluvte obývák a velkou televizi protože pokud tak neučiníte tak budete určitě litovat. Nevím jak vy ale já mám takové tušení, že tento rok to bude úžasné. Vím, že to říkám asi každý rok, ale minulý rok jsem si tak jistý nebyl a to díky písečné trati, na které se loňský MXON závodil. Hluboký písek je velice specifický povrch, který někomu vyhovuje a naopak. Letos tady máme úžasnou trať která je podobná 90 procentům tratí ve všech světových sériích což znamená že všichni pojedou na hranici jejich výkonu a možností, jinými slovy: rychlost, agresivita, husí kůže a mnoho skvělých soubojů z kterých budete mít husí kůži i na …..

.

.

Já vím, všichni jste se těšili na Villopota a Herlingse…. Tito dva nepojedou, ale to na tomto motokrosu národů nic nezmění.  RV1 sedí na gauči s rozřezaným kotníkem (aspoň doufám) a Herlings právě napsal na Twitter že díky jeho poslednímu závodu v Lierup má přísně zakázáno jezdit na motorce na šest týdnů. Tak jo, co je důležitější, poslední závod sezóny MXGP i když už máte titul, nebo se zotavit na MX národů a všem potvrdit že jste opravdový šampión když se postavíte proti zbytku světa !? Můj názor je ten, že Herlingse jeho absence na MXON moc nezarmoutila..  Tak jo, zapomeňte na Villopota a Herlingse ! Máme tady náklaďák plný nažhavených pilotů kteří jsou za svou zemi připraveni položit život i motorku v boji kde „ vzdát se „ nebude možností žádného z týmů ! Pojďme si jen připomenout pár těchto lvů: Tony Cairoli, Clemente Desalle, Ryan Dungey, Eli Tomac, Justin Barcia, Ken Roczen, Gautier Pauli, Tomy Searle a další. Všichni už polemizují, jak budou vypadat souboje mezi týmy ale dnes se můžeme zaměřit, jaké jsou nejočekávanější souboje mezi dvěma jezdci . Samozřejmě můžeme začít dvěma královskými jmény a to Dungey a Cairoli . Myslím si  že tyhle dvě jména jsou v mysli všech fanoušků a já pevně věřím že závod ve třídě MX1 bude o těchto dvou jezdcích. Bude to Cairoli nebo Dungey ? Evropa nebo USA ?! Uvidíme !

.

.

A co třída MX2 ? Tak tohle je více než jasné. Eli Tomac versus Ken Roczen kterému před pár týdny z Ameriky poslali jeho tovární  KTM 250 což jak už určitě víte znamená že pojede za třídu 250 což bylo určitě týmové rozhodnutí. Všichni si mysleli že Roczen bude kapitánem týmu a pojede na 350 ve třídě MX1 . Roczen si nebyl jistý zdali může porazit Dungeyho ale na Tomaca si určitě troufne ! Tomac v posledním rozhovoru prohlásil že udělá vše pro to aby nebyl ten, kvůli kterému by tým USA prohrál ( což vlastně znamená druhé místo) . Taky říkal že ví, že motokros národů bude v jeho třídě vypadat jako poslední AMA MX sezóna kde po celou dobu bojoval s Roczenem.  Na druhé straně však Tomac prohlásil, že týmová strategie bude na prvním místě a že celkové umístění celého týmu je důležitější než ego jednoho jezdce. No na to si počkáme, strategie je strategie ale, když vám adrenalin zatmí mozek tak se jedná a nepřemýšlí.  Na druhé straně, tihle kluci jsou profesionálové, takže uvidíme.

.

.

Taky jsem se dočet že tým USA dorazil do Německa včera ráno a že tento tým má přes sto lidí !? Američané nesnášejí prohrávat a po loňské porážce jim tato opice seděla na ramenou po celý rok. Podle velikosti jejich týmu jde vidět, že tento rok jsou odhodláni motokros národů vyhrát za každou cenu. Třída Open bude velice zajímavá a důvodem budou dva jezdci. Justin Barcia alias Bum Bum a Clement Desalle alias „ nemám rád nikoho“  Tohle duo bude velice zajímavé a pokud ani jeden z těchto střelců nespadne tak je určitě uvidíme na první a druhé pozici . Oba dva jsou velice agresivní jezdci takže si můžeme být jistí že ve třídě open budou lítat třísky. Když už se bavím o Clementovi Desallovi tak nedávno jsme byli svědky když závodil  AMA MX v Thunder valley.  Desalle se tam umístil na pátém a šestém místě a celý tým USA byl před ním takže se necháme překvapit. Nyní však bude Dessale skoro doma a USA bude na návštěvě, takže uvidíme. 

.

.

Amerika, Belgie, Francie, Itálie, Německo….prostě na letošním Motokrosu národů se bude štípat dříví a když se štípe dříví tak lítají třísky a já vám slibuji že tyto třísky budou stát za to ! Samozřejmě nemohu opomenout naše reprezentanty  kteří budou hrdě reprezentovat naší zem a i když je nejspíš více než jasné že nepatříme mezi týmy, co se budou prát o vítězství tak mám stále skvělý pocit že máme v této motokrosové olympiádě zastoupení, které udělá vše pro  nejlepší možný výsledek. Tímto bych rád poděkoval ne jenom naším jezdcům ale všem, kteří se finanče podílí na existenci našeho týmu.  GTmotocross.cz a MXkings.com na této akci nebudou chybět ( děkuji Gtmotocros.cz  J ) a to již od první tiskové konference až do úplného konce. Takže zůstaňte naladěni na frekvenci www.mxkings.com nebo www.gtmotocross.cz protože se máte na co těšit !

 Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce