Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Testujeme s DirtRider 2012 Suzuki RMZ-450

 První jízda ....

 

Všichni víme že v úspěšné sezóně nestačí vyhrát pouze jeden závod a ani nemůsíme vyhrát všechny ,důležité však je aby jsme  každý závod dojeli do konce a umistíli se na co nejlepším místě ! Samozřejmě že bezchybná jízda, rychlé a hlavně stejné časy v každém kole jsou důležité . Ale spolehát a věřit své motorce pokaždé když spadne startovací brána je jedna z velice důležitých aspektů  závodění ! 
 2012 Suzuki RMZ-450 si je tohohle faktu vědoma a tento nový model dodává jezdci pocit sebedůvěry a kontroly. Tahle  motorka se chová přesně tak jak chcete aby se chovala a mnoho z naších testovacích jezdců si tuhle vlastnost pochvalovalo .Pro příští rok  Suzuki vyrukovala s novými polepy a to na poctu úspěchů jejich 450sátka zaznamenala minulý rok s Ryan Dungey který celému světu ukázal že Suzuki je stroj který patří na pódium.
Pro rok 2012 Suzuki nezměnila pouze polepy a potah sedadla ale taky upravila přívod vzduchu do motoru společne s palivovou pumpou ( benzínové čerpadlo ). Tyhle malé úpravy taktéž tento nový model odlehčili o 33 gramů .
Použitelná síla motoru je hlavním gólem pro tuto novou RMZ-450 . Všichni testovací jezdci si chválili že  ten největší kopanec motoru (co se týká síly) příjde vždy v tu pravou chvíli ,prostě tento sériový stroj ma výborně rozloženou sílu motoru která motorku oživí přesně v momentě v kterém to očekáváte !
Další skvělou výbavou jsou dvě náhradní mapy  pro elektronické vstřikování paliva ,jedna na více power a druhá na slabší jízdu ! Mapa která  je již nastavená  v motorce od výroby nabízí skvělý tah od středu až do vysokých otáček. Druhé dvě mapy nabízejí skvělý tah a výbournou sílu hned od spodku ale pouze mapa na bohatší směs rozloží tento skvělý tah od spodní až do vrchní hranice otáček motoru !.... Kdo by před pár lety uvěřil co takový kousek umělé hmoty může dokázat !
Při prvním přehození nohy přes tuto 2012 RMZ-450 zaznamenáte zvláštní pocit pohodlnosti a kontroly . Jedna z vlastností tohoto stroje nás však překvapila zevšeho nejvíc , samozřejmě velice pozitivně . A to jak tento stroj akceleruje na dlouhé rovině . Co tím chci říct je že kdýž dáte plný plyn tato suzuki akceleruje z obrovskou kontrolou zadního kola ! Žádné zběsilé házení zadního kola z prava do leva !
Tato Suzuki doslova vyniká vlastností držení stopy jak v dlouhé plynulé zatáčce tak i v  ostrém superkrosovém vinklu ! Což znamená že automaticky máte pří závodění více stop na výběr ! Jestli že rádi kontrolujete svou jízdu předním kolem Tato Suzuki vás určitě nezklame ale právě naopak budete unešeni z toho jak zadní kolo pujde přesně tam kde šlo přední . 
A pro ty jezdce co nechávají zadní kolo držet stopu ..nenechte se odradit ! Pokud víte co děláte , tenhle stroj umí krásný kontrolovatelný skluz ( zatáčet jako na ploché dráze) nebo pokud chcete v zatáčce bruttttálně vyjet z koleje a doslova ustřelit vrchní čast klopeného vinklu až do vesmíru ?!  Tak tohle je vaše motorka !!
Co se pérování týče naše nadchnutí již nebylo tak velké ale stále uspokojivé ! Zkoušeli jsme trochu toho klikání v předu i vzadu ale nakonec jsme zjistili že tovární nastavení tohoto standartního pérování je pořád nejlepší .
Pokud se nás zeptáte jak se tato žlutočervená mašina umístí mezi zbytkem své konkurence ? Na to vám odpovědět nemůžem .Na to si budete muset počkat zde na dirtrider.com. a v českém překladu na mxkings.com.
Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce