Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Tak to je rychlost.. Davie Millsaps na Kawasaki a Oficiálně !

 Rozhovor....

Tak to byla rychlost.... ale alesoň jde vidět, že všechny neoficiální zprávy o kterých jsme slyšeli již dávno se potvrzují. Zde je pár slov s novým jezdcem týmu Monster Energy Kawasaki Davie Millsaps... 

.

.

 Jak to všechno jde ?

Jak všichni víte, tento rok byl pro mě dost špatný, co se úrazů týče, můj poslední úraz jsem utrpěl v Dubnu a až nyní můžu začít znovu trénovat. Doktor mě propustil velice pozdě, takže nemělo smysl, abych šel závodit zbývající kola AMA MX. V poslední době jsem jednal s Kawasaki a nyní jsem opravdu nadšený, že tady jsem.

Když jsme spolu mluvili naposledy, tak jsi měl stále problémy s chodidlem. Jak to vypadá nyní ? Je to už 100 procent ?

Konečně ano, měl jsem několik operací a stále jsme se snažili přijít na to, co byl ten problém.  Nyní jsme na to konečně přišli, vše je v pořádku a já jsem ready.  Jak jsem již řekl, bylo mi povoleno začít trénovat a jezdit pouze před týdnem, nebo tak nějak…. Nepamatuji si přesný datum, protože čas nyní letí tak rychle !

Spousta lidí nerozumí, proč jsi nezávodil celý rok kvůli úrazu chodidla ? Bylo to opravdu tak vážné ?

Ano, chvíli jsem jezdil a pak jsem zase nemohl, bylo to jednou tak a za chvíli zase jinak. Prostě jsem začal jezdit a po dvou týdnech jsem byl OUT na měsíc. Byla to pro mě dost těžká a složitá situace. Můj úraz chodidla je největším důvodem proč se všechno začalo dít ale nyní jsem šťastný, že jsem v tomto týmu.

Tohle je tvůj první den na nové motorce. Jak to zatím vypadá ? Tím myslím, že za sebou máš pouze pár tréninkových sekcí ( mota, rozjížďky/ zhruba 20 minutové jízdy) na tvé nové Kawasaki.

Neřekl bych, že to byly mota, bylo to spíše pár kol..(smích).  Zatím to jde velmi dobře. Pravdou je, že to už je tři měsíce, co jsem naposledy seděl na motorce, takže jezdit po tak dlouhé době a ještě na nové motorce je tak trochu šok,  ale jinak jsem opravdu nadšený, že znovu jezdím a už se nemůžu dočkat na začátek SX sezóny 2015.

Co jsi dělal tak dlouhou dobu když jsi nemohl jezdit ani trénovat ?

Začínal jsem z toho bláznit ( smích) Pokaždé když jsem začal znovu jezdit, tak se mi opět ozvalo moje chodidlo a nikdo nevěděl proč to tak je!? Potom to přešlo ale, když jsem začal jezdit znovu, tak to bylo to samé. Snažil jsem se s tím vypořádat, ale bylo to velmi stresu plné a depresivní. Mimo to jsem byl schopen jezdit na cestovním i horském kole, což byla moje hlavní aktivita. Hlavně jsem chtěl zůstat co nejvíce ve formě, aby to pro mě potom nebyl tak velký šok. Také jsem se snažil najít kontrakt na další dva roky a mezi tím jsem samozřejmě trávil čas s mojí rodinou. Byl to pro mě opravdu hrozný rok a věřte mi, že bych chtěl raději závodit ale tohle patří k našemu sportu a nic s tím neuděláte.

.

.

Tvůj plán na dalších pár měsíců ?

Pár týdnů bych chtěl testovat motokros, abych si na všechno rychleji zvyknul. Hlavně chci najít tu správnou polohu pro řídítka, spojku a pérování, která bude vyhovovat mojí rychlosti a stylu jízdy. Potom se chci soustředit na supercross, což znamená Monster Cup a samozřejmě Anahaim 1.

.

.

.

.

Tak konečně budeme mít Millsapse zpátky ! Musím vám říct pravdu a to je, že ta KTM mi k němu vůbec neseděla a myslím, že sám Davie byl stejného názoru. Kawasaki je silný stroj, který bude jezdci větší postavy jako je Davie určitě vyhovovat. Nyní zbývá poslední otázka, kterou se zeptám já sám: " kdo bude Millsepsův týmový kolega" !? Ryan Villopoto, nebo někdo jiný ....

.

Děkuji za návštěvu .... Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

06.08.2014 00:31 muhehe
ale no taaaaaak, kava samozřejmě silna motorka je ale na ktm nestačí, to vime všichni, stačí se podivat na testy, kawa ma v 9000 otačkach kolem 50 hatatitlů, a ktm v 9 600 a tři hatatitle víc, f 11 500 otačkach ktm ma 60 hatatitlu, o sedum vice než kawa kera je f těchto otačkach po smrti. to jen tak na okraj, myslim že o motorkach to určitě neni, nevim co by milsaps měl proti KTM malo vykonu určitě ne. co se tyka vyšky KTM je pro uplne obry, normalni pilot kerej ma 185 cm a teškej je jak hovado povoluje pružinu aby dosah nazem a aby mu ktm nenakopala sedlem prdel. milsaps myslim nema 190, řek bych 186. milsaps podle prvnich tlachu měl jit do husky 450 jenže tam de jason, což bylo jasne že bude litat na kawě nebylo jasne gde a za koho takže bych řek že se ty neoficialni zpravy potvrzuji tak na paraganskou padinu.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce