Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

SX 2012 a jak to vidí velký šéf RC

SX sezóna 2012 bude úžasná a co si o tom myslí RC4 ??

 Všichni už víme že Ricky Carmichael je byl a vždy bude číslo jedna ve světě SX a MX . Ricky už dlouho nejezdí  ale v žádném případě se nehudí nebo nesedí na gauči to rozhodně ne .Reporter z Racerxonline měl štěstí  se s Rickym setkat a zeptat se ho co teď dělá a hlavně jak vidí Supercross 2012 ! Takže pojďme se Rickyho zeptat pár zajímavých otázek !!!

RACER X : Ricky ty jsi vždy velmi zaneprázněný ,co máš na talíři tento měsíc ?
RICKY : Jo to ano pořád se něco děje pořád je něco na práci .Hlavně se teď těším na tento Sx , příjel jsem tady do kalifornie už minulou středu a nemůžu se dočkat ! Tenhle SX bude jedinečný !! Somozřejmě momentálně taky pracuji na mém Ricky Carmichel Daytona Amateur Supercross a ještě k tomu všemu samozdřejmě pokračuji s mou kariérou na čtyřech kolech !! Takže nudit se určitě nebudu !
 
RACER X: Nkdo nemůže říct že supercross 2012 nebude unikátní ale když  už Tě tu mám tak se musím zeptat ..jak to vidíš ty a jaká je tvá předpověd ??
RICKY :  Ja si myslím že na této sezóně SX je unikátní to že tam je 5 až 6 kluků co můžou vyhrát každý závod. Minulý rok to bylo podobné ale až po pátém nebo šestém závodě protože do té doby každý vyhrál jeden závod a potom si uvědomili že můžou vyhrát !! Tento rok všichni jdou do prvního závodu s tím že ví že můžou vyhrát !! Takže to bude skvělý race hned od začátku .Veřím že tato sezóna bude lepší než minulý rok vlastně tim jsem přesvěčen ..Tento rok si nikdo nebude říkat  "možná vyhraju" ale "dnes to vyhraju" a to bude ten velký rozdíl...
RACER X : Deš na to tak trochu politicky jako by jsi nechtěl říct koho máš nejraději ty nebo koho by jsi rád viděl vyhrát ?!?! :-)
RICKY : Co se týče šampionátu myslím si že to bude záležet na tom kdo ho bude chtít více . Moc se těším jak se kluci ukážou !! Samozřejmě James Stewart toho musí hodně tento rok dokázat protože nevyhrál titul už několik roků takže James bude tento rok pod lupou !! Taky jsem převěčen že bude chtít svému novému týmu JGR dokázat že neudělali chybu že si ho najmuli i přes všechny negativity které se kolem Stewarta posledních pár let shromaždujou !!  Villopotovi jde jenom o jednu věc a to doslova Stewarta zostudit každý závod a doslova mu to natřít ..připomíná mi to hodně rok 2007 kdy mi a Stewartovi nešlo o nic jiného než to jeden druhému natřít ať to stojí co to stojí !! Jestli mi rozumíte co tím chci říct !!!  Myslim si že Chad Reed bude tuto sezónu  velmi ale velmi dobrý . Pokud vsázíš můžeš hodně ztratit ale Reed je chlap na kterém nestratíš peníze !! Chad je jedním z nejsílnějších jezdců co se mentality a psychiky týče , vždy si zachová chladnou hlavu a nic ho nerozhází !!! Taky si myslím že jeho starty budou tento rok mnohem ,mnohem lepší !!! No a co se týká Dungeho ? Myslím si že bude taktéž ve velmi dobré fizické i psychické kondici .Bude to zajímavé vidět jak mu nový tým prospěl ! Ryan Dungey je zpátky s Rogerem DeCosterem a všichni víme že Ryan Rogera doslava miluje ,takže si myslím že uvidíme ůplně nového Dungeho !! Dungey taktéž nikdy nezklame vždy je ve předu ,jestli né první tak druhý a je velice stabilní !!
Takže to bude záležet kdo má větší srdce,kdo to chce více a kdo udělá ten extra krok ! Já jsem rád že si mohu v klidu sednout a užít tohoto závodění jako fanoušek a někdy taky jako komentátor .
RACER X : Tak jo a teď něco o  tvých projektech ! Jak to vypadá s tvým RC Amater Daytona SX cupem ??
RICKY : Ano jsem opravdu nadšený jak se můj RC Amater SX Cup vydařil . Je to dva dny trvající závod ve kterém si amatéři můžou zazávodit na profesionální ama sx trati ! Je to super akce a já jsem rád že pořád mohu být součástí tohoto sportu a to ve všech směrech !!
RACER X :  Minulý rok jsi si na svém vlastním závodě trochu zajezdil !! A co tento rok ? Svezeš se trochu ?
RICKY :   Ano , určitě ...i když už dlouho nejezdím pořád tento sport miluju tělem i duší a přiležitost si zajezdit v Daytoně nemůžu nikdy odmítnout ! Doufám že mě nechají závodit v těch pokročilejších třídách a já si zajezdím bez toho abych někomu kazil závody :-) Minulý rok jsem dost jezdil a myslím si že jsem v dobré formě tak se moc těším !!!
Takže děkujem Racerxonline.com za skvělý rozhovor z nejlepším z nejlepších !!! A co k tomu dodat ???  Co se týče SX 2012 souhlasím skoro se vším co Ricky řekl .. Jenom si nemyslím že Villopoto není rozhodně jediný kdo to chce Stewartovi doslova natřít !!! Co takle Reed ? Určitě má důvod a né jeden !! Atd.Atd.  Ale bohužel moje předpověď je že to nebudou mít tak jednoduché :-) co říkaš pane Z-man ?? :-)  Takže Mike-C-Fast  říká že James Bubba Stewart vyhraje první SX tuto sobotu v Anahaim !!! Villopoto bude druhý !! Dungey třetí !! Reed čtvrtý a Brad Metcalfe pátý !!! A co na to říka MX63-Jake nebo Chudý student a co vy pane Lukáši ....no a potom vy nebo vy !! Dejte nám vědět !!
Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

07.01.2012 22:57 MX63
Už odpočítavám minuty a nemůžu se dočkat. Peníze bych nesázel na nikoho ale doufám že RD5 pojede jako pila. Je to těžké protože kromě RV2, RD5, CR22, JS7 nemůže nikdo vyloučit TC41 a JB20 Doufám že se ta noha Canardovi už zahojila. Taky bych rád viděl vyhrát KV14. Uvidíme. Každopádně GOOOO Dungey.
07.01.2012 18:57 MIKE | email
pravda pravda .......minulost je minulost ...spadlý řetěz....policejní maják ?!? to je za náma... nyní nastáva tak zvaný Bubba Time což znamá Stewartuv čas je tady !!! Démon rychlosti je zpět :-)
07.01.2012 17:01 z-man
rickyho musime poslouchet s otevřenou pusou, je to good motocross, ale mily micky, RD5, nevyhral sezonu 2011, jenom proto , že dvakrat odstoupil na zavadu a tušim to bylo vždy z 1 místa, tak to jenom pro objektivitu, snažím se být vyváženy jako ty , takže gooooooooo RD5

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.




Registrace








 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!



Reklamní partneři

Inzerce