Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

San Diego Pódium Rozhovory

Stewart, Villopoto, Roczen, Justin Hill-Zelenáč ... 

 S malým zpožděním ale přece zde máme naše rozhovory z podia posledního SX závodu San Diego. Tentokrát toho nemám moc, co bych chtěl napsat, ale vždy se něco málo najde. Při prvním zhlédnutí Stewartového rozhovoru mi něco nesedělo a až za malou chvíli mi došlo , co to vlastně bylo…. Stewart byl tentokrát úplně jiný, byl nějaký roztěkaný a zvláštně nesoustředěný. Když se bavil o svém bratrovi tak šlo v jeho hlase slyšet, že k nějakým emocím není daleko. Tohle není Stewart pro kterého je výhra absolutní samozřejmostí nebo nepsaným zákonem ! Tohle je Stewart který byl nervózní, protože byl dlouho v čele závodu !??  Tento Stewart si tohoto vítězství velice váží a v rozhovoru to jde vidět, nevím jestli je tohle mentální rozpoložení zrovna to nejlepší co se závodění týče ale to všechno ukáže čas…..

Ryan Villopoto byl v pohodě a hlavně se mi líbí, jak v klidu přiznal, že na více  nemněl a proto se spokojil s druhým místem. Taky si myslím, že strategie tady hraje velkou roli, co se bodového hodnocení týče. Villopoto,  povrch Kalifornských tratí přímo nesnáší a v minulosti opouštěl tuto část závodů na druhém nebo třetím místě v bodovém hodnocení. Tentokrát je stále v čele a díky Reedove smůle má nyní malou peřinu ( náskok v bodech), takže je určitě spokojený. Kenny prohlásil, že ze všech šesti závodů se tentokrát v San Diegu cítil nejhůř co se trati a jízdy týká, ale stále předjel Reeda a skončil na pódiu. Tak to chci vidět,  když se dostane na trať, která mu opravdu sedne J !! Justin Hill je klučina který to má hezky našlápnuté a věřím, že v příštím roce bude mít šanci na titul.

.

James Stewart 

.

Ryan Villopoto

.

Ken Roczen

.

Justin Hill

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

12.02.2014 13:16 zebra | email
Kenny si ide pekne, podľa mňa nabudúce vyhrá, má podobnú rýchlosť ako Vilko.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce