Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Osička MX Team Soutěž

 Aneb MXkings má nového kamaráda.....

Moc vás všechny mxkingsáky zdravíme a pokud bychom vám chtěli říct něco, co už víte, tak by to bylo něco ve stylu…jsme moc rádi, že vás máme a my doufáme, že jste rádi, že máte nás J ! Dnes vám můžeme s velkým potěšením sdělit, že MXkings zahájil  mediální spolupráci s týmem který nám padnul  do oka již před mnoha lety a to Osička MX Team! Pokud bych musel tento tým popsat jinými slovy, tak by to znělo asi takto:  Jezdci výborných kvalit! Skvělé výsledky! Vrtulníky a úžasné videa! Skvělé zázemí a organizace! ……. Ano to vše je v mých očích MX Team Osička a nyní si pro vás připravili tuhle soutěž……..

Děkujeme za návštěvu                Martin Plesník, ….Mike-C-Fast….

.

.

                                   Osička MX Team Soutěž

.

 Jak víte, soutěže nás jednoduše baví, ale nebaví nás čekat, než se pořádně rozběhne letošní sezóna, a tak Vám posíláme první letošní soutěž! Odměna bude veliká... Pro Tebe a Tvou drahou polovičku nebo nej kámoše jsme připravili noc ve Vinařství u Kapličky se vstupem do wellness. Popíjet víno uprostřed vinic bude ten, kdo bude nejlíp oceněn!

.

.

Šanci soutěžit tentokrát bude mít opravdu každý! Pošli nám na email jakoukoliv fotku, ze které jde jasně vidět, jak se držíš ve formě před létem - ať už je to chutná zdravá večeře, nad kterou se nám budou sbíhat sliny, tvoje sexy kamarádka v legínách, se kterou chodíš běhat nebo fotka jak si ladíš motorku v garáži... Cokoliv, čím motivuješ ostatní, aby se sebou něco dělali nám posílej na email do 10.4.2014! Potom všechny příspěvky uveřejníme na naší facebook fan page a do posledního dubna můžete lajkovat jako o závod! Poslední den v dubnu fotka s nejvíce palci nahoru vyhrává! My Vám držíme pěsti!

Osička MX Team

Webové stránky Osička MX Team: www.osickamxteam.com/

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce