Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

MX GP začne za šest týdnů ! aneb MX1 proti MX2 ....

 Ano, letošní MX GP pro nás má mnoho nových překvapení !

President společnosti Youth Streem Pán Giuseppe Luongo a President QMMF Quatar Pán Nasser Khalifa Al Attya  ( hezké jméno )


 Tak už se to blíží ,již druhého března začne MX GP ale tentokrát trochu nezvykle . poprvé v historii se pojede zahajující kolo MX GP ve spojených emirátech  Quatar Doha ! Tento závod se pojede v noci ale to není vše . Tento rok se bude závodit na čtyřech zámořských tratích :Quatar (emiráty) , Mexico, Thailand a Brazílie. Ve všech těchto zemích se naší jezdci setkají s novým závoděním ve stylu spojených závodů kde MX1 bude závodit s MX2 ! Ano jmena jako Cairoli , Herlings ,Horrebek , Paulin, Dycker,Searle a další budou moci porovnat své síly .

Četl jsem vyjádření mnoha jezdců ale jen velice málo názorů bylo pozitivních . Většina jezdců začíná mít pocit že všem jde více o bussines než o motokros.  Nikomu se taky nechce ztrácet čas a peníze s úmorným a dalekým cestováním ! Taktéž počasí na Thailandu musí být pro MX jako jezdit ve vyhřáté prádelně !? No určitě to bude zajímavější pro diváky ale už si nejsem tak jist jestli jezdci budou mít stejný pocit jako diváci . Já osobně si myslím totéž co většina jezdců ! Takže uvidíme jak to dopadne a pokud zdraví a pán bůh dá tak budete moci sledovat dění z MX GP zde na naších stránkách ! Tak to zatím byla malá perlička z rychle se blížící sezóny MX GP .

Na záver ještě malý špeček !  Mladý pán Herlings pojede tento rok naposledy ve třídě MX2 ale to je asi všem jasné že jo ? Ale za normálních okolností by jezdec jako je Herlings už dávno měl podepsaný kontrakt z KTM na příští rok do třídy MX1 . Když jsem řekl KTM myslel jsem tím KTM Evropa .I když KTM je jenom jedna tak je rozdělena na dvě části USA a Evropa. Herlings se přiznal že dostal nabídku od KTM závodit v USA namísto přestupu do MX1 tady v evropě . Herlings říká že by chtěl zůstat jako Carioli v evropě ale prý se stále rozhoduje ......Asi to bude tím že v evropě se prodá více KTM než v USA ..tak zase jde asi o peníze :-)

Děkuji za váš čas ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

22.01.2013 15:19 KupcMa
ja bych chtěl aby herlings jel ama ... myslím že v SX by dostal celkem na prdel ale v mx by jim ukazal tam ty tratě jsou takove rozbite pisčite by letěl knedlu !!

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce