Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Marvin Musquin a jeho pohled na Daytona SX

 Historie byla vytvořena !

 Marvin ví jak oslavit vítězství ! Co takhle trochu freestale ?

Marvin Musquin to konečně dokázal a zapsal se do knihy rekordů jako Francouz který vyhrál Daytona SX . Nyní je Musquin pouze 14 bodů za prvním místem v bodovém hodnocení a cesta k titulu ve třídě 250 je stále otevřená ! Nyní má Marvin injekci sebedůvěry která může být velkým problémem pro všechny kteří si brousí zuby na titul SX 2013 ! My Evropané mu určitě držíme palce a těšíme se na to co nám přinese budoucnost ! Nevím jestli by to RogerDeCoster zvládnul kdyby Roczen vyhrál West Coast 250 a Musquin East Coast 250 !? To by byly šampusové sprchy ve stanu RedBull KTM dva dny v kuse ! Tady je krátký rozhovor s naším výhercem tohoto závodu ve třídě 250 !


RacerX: Dokázal jsi to ! Vyhrál jsi supercross!


Marvin Musquin: Mylsím že tento SX je ten nejlepší který jsem mohl vyhrát . Už dlouho jsem o takovém závodě snil . Jak už jsem řekl tohle je velice unikátní a populární závod a já jsem měl super den. Tato trať byla opravdu technicky náročná a písečná. Moc mě to bavilo a hlavně ve finále .Měl jsem super start ,vlastně jsem vystartoval těsně předtím než brána spadla . Myslel jsem že do ní vrazím .


RacerX: Jenom sis to myslel ?


Marvin Masquin: Ani nevím ,prostě jsem vystartoval než brána spadla a to je vše ! Měl jsem holeshot a věděl jsem že Wilson a Hahn jsou zamnou . Věděl jsem že jsou blízko ale zůstal jsem v klidu a stále hledal lepší stopy . Najednou jsem se začal od obou oddalovat ,byl to skvělý pocit . Byla to opravdu zábava . Když jsem dojel do cíle tak jsem měl 15 vteřin náskok ! Pořád tomu nemůžu uvěřit ,je to mazec !

KTM dobývá USA ? Pomalu ale jistě !


RacerX: Tuto sezónu jsi měl závody kdy jsi byl ve kvalifikacích super rychlý ale potom ve finále se to neukázalo .Tady jsi byl průměrný ve kvalifikaci a vyhrál si závod kde jsi byl super rychlý ! Můžeš nám říct proč to tak bylo ?


Marvin Musquin: Byl jsem fakt dobrý a jak jsem řek,každé kolo mělo stejně dobrý čas . Pořád jsem skákal ten troják za tím stěnovým hrbem. Myslím že to bylo dost těžké ale dělal jsem to každé kolo . Byl jsem dobrý ale stále mě překvapilo že jsem těm klukům ujel.


RacerX: Závodil jsi na tratích s různým povrchem po celé evropě. Jaká je tato trať doopravdy ? Je to něco co už jsi v evropě zažil ? Něco na čem jsi už závodil ?


Marvin Musquin: Ani ne . Minulý rok jsem tu závodil na 350 ale bylo hrozné bahno . Tentokrát tu bylo sucho.Trať byla velice technická a já takové tratě miluju.


RacerX: Co pro tebe tento závod znamená do budoucnosti ? Myslíš že nyní budeš větší konkurencí ? Dodal ti tento závod sebedůvěru ?


Marvin Musquin: Absolutně ano . Už se nemůžu dočkat dalšího závodu a udělat to samé ! Chci mít opět takový start a opět vyhrát .


RacerX: Moje poslední otázka je Daytona , ve spojených státech to je velká událost . Závodí tady Nascar a všechno ostatní kolem. I když nejsi ze spojených států ,uvědomuješ si že tohle je opravdu velká záležitost ?


Marvin Musquin : Určitě ano ! Jak jsem řekl snil jsem o tom vyhrát tento závod !


Marvin Musquin: Ano ,vždy jsem tento závod sledoval a vím že když jezdci vyhráli na této trati tak rozpálili zadní gumu a udělali malé šou . Mi se to moc nepovedlo ,nejsem v pálení gumy dost dobrý . Přál bych si abych byl lepší. Ale byl jsem šťastný , byl jsem tak šťastný že jsem v mé přilbě přímo řval radostí. Byl jsem šťastný za moje rodiče kteří jsou ve francii ,za mojeho bratra ,kamarády prostě všechny ! Bylo tady hodně Francouzů a dokonce jsem viděl Francouzkou vlajku.Bylo to úchvatné ! Děkuji mé ženě a mému týmu ,všem kteří ve mně věřili a já jsem to konečně dokázal !

Pro závodníka není větší odměna než vyhraný závod ! 

Source: racerxonline.com                                                          Pro vás přeložil ....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce