Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Komentář Dušana Drdaje -EMX 125 Německo

 Plus pár slov........

 Kluci jako Martin Krč, Vašek Kovář , Petr Polák, Dušan Drdaj a další jezdci tohoto kalibru mi dělají velkou radost a i když nemám čas, abych jezdil na závody, na kterých tito kluci bojují, tak hodinový telefon s Martinem Plesníkem se rovná živému vysílání těchto závodů, takže mám celkem přehled co se ve světě těchto talentovaných juniorů děje. Tentokrát se chci konkrétně zmínit o šestnáctiletém jezdci jménem Dušan Drdaj z týmu Mňuk Motokros Team, který se umístil na osmém celkovém místě tento víkend v Německém Teutschenthalu  a určitě vám nemusím říkat, že tato trať je velice respektovaná mezi jezdci po celém světě. ( všichni jsme viděli, jak tato trať pokořila tým USA na MX národů)  Tím jsem chtěl říct, že tato trať je pro „chlapy“…takže znamená to, že tito mladí kluci jsou už chlapi ? To možná ještě ne, ale když brány spadnou tak z nich chlapi musí být….. alespoň na 30 minut plus dvě kola ! Vždy je velkým potěšením, když se dívám na výsledky závodů ve světě a vidím české jméno jezdce s malým “ CZE“ v první dvacítce, ale když ho uvidím v první desítce tak musím říct, že jsem pyšný. Jsem pyšný, ne pouze na samotné jezdce ale na celé jejich rodiny a týmy, které kariéry těchto mladých jezdců stojí mnoho obětování.  Někdo to má lehčí a někdo zase těžší ale nakonec se všichni potkají na startovací bráně a co se na konci dne počítá, jsou výsledky. Takže já osobně gratuluju Dušanovi a všem ostatním klukům k jejich výsledkům. Děkuji všem tatínkům a maminkám za jejich oběti při výchově těchto mladých talentů a pevně věřím, že takovýchto výsledků bude pomalu ale jistě přibývat.

.

.

                                                               Komentář Dušana Drdaje

"Tarť v Německu mi neskutečně sedla. Do sobotní kvalifikace nastupovalo 60 jezdců. V kvalifikaci jsem si udělal menší výron kotníku a obsadil jsem 22. místo (11 ve skupině B). Do první jízdy jsem šel s touhou být do top 20 a utrhnout nějaký ten bodík. Po startu jsem byl 12 a postupoval jsem dopředu startovacím polem. Za 2 kola jsem byl 6. Poté mi ztvrdly ruce a tak jsem musel zvolnit a propadl jsem se o 2 příčky, což znamenalo 8. místo! Byl jsem strašne rád, konečně po dlouhé době jsem viděl šťastného i taťku haha.. :-) V Nedělním tréninku jsem si prohlížel trať a hledal rovné koleje. Do jízdy jsem nastupoval s čistou hlavou. Od startovacího zařízení jsem doslova vypálil ale v první zatáčce jsem zachyboval a propadl se cca na 23. místo. Ale zase, jako v první jízdě jsem postupoval dopředu. Do posledního kola jsem najížděl jako 10. ale v předposlední zatáčce jsem vybojoval 9. místo! Myslím, že to byl můj životní výsledek a každému bych přál prožít ten pocit. Děkuju rodině a MMT teamu za podporu!!! DD#88"

.

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 05:51 viagra online – 4kRUyoW4X0wR | email | web
If your articles are always this helpful, "I'll be back."
01.11.2014 02:35 asthma inhaler – Rlbwnw98 | email | web
Thanks for being on point and on target!
01.11.2014 01:00 buying accutane online safe – A3eXGjpn3 | email | web
I love reading these articles because they're short but informative.
31.10.2014 22:11 auto insurance quote – TPlA2nh4sOLo | email | web
A simple and intelligent point, well made. Thanks!

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce