Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Evgeny Bobryshev je v pořádku

 aneb " Ruská mašina se, nikdy nepokazí" ....

 Jednou jsem se v USA dívál na finále Stanley Cupu NHL a jedním ze dvou týmu byl Washigton Capitals s ruským fenomenálním hráčem jménem Alexander Ovečkin. Tento klučina nastoupil do NHL a to co tam předváděl nemělo obdoby. Něco jako James Stewart v AMA nebo Cairoli v GP. Jednou dostal takový bodyček, že zůstal bezhybně ležet na ledě a vedle něho jeho přední zuby. Odnesli ho do šaten a všichni si mysleli, že pojede do nemocnice a tím je jeho hry konec. Všichni se ale velice překvapili, když Ovečkin nastoupil do polsední třetiny, kterou odehrál a k tomu všemu dal gól. Když se k němu po zápase nahrnuli novináři a s údivem se ho zeptali jak se cítí, tak anglicky ale s drsným ruským přízvukem odpověděl:  „ I am russian machine, it never brakes“ ! Jsem ruská mašina, ta se nikdy nepokazí J…..  Když jsem si četl tento článek o Evgeny Bobryshev tak jsem si na tuhle historku vzpomněl ! Doufám, že se nebudete zlobit, že jsem tu zamíchal trochu hokeje, pořád lepší než fotbal ne ?

.

.

Bobryshev a jeho pád.

.

Takže jak jste mnozí viděli z videa tak v posledním kole MXGP v Itálii se Bobryshev hezky vysekal a Horebeek ho byl nucen přeskočit při čemž mu zadním kolem promasíroval ledviny. Když jsem viděl zpomalený záznam tohoto incidentu, tak jsem si myslel, že Bobryshev bude mít zlomenou páteř a po ledvinách. Bobryshev se ale zotavuje výborně a po převozu do nemocnice zjistili, že kromě modřin a odřenin je v naprostém pořádku. Jak řekl jeho ruský kolega Ovečkin: „ ruská mašina se nepokazí“ J Bobryshev je v pořádku a říká, že nevidí důvod, proč by nemohl závodit v MXGP Bulharsko… Tohle jsou jeho slova:

„ Jsem zpátky doma, moje záda mě hodně bolí, ale jinak jsem v pořádku. Ztratil jsem trakci při výjezdu ze zatáčky a spadnul jsem. Když jsem se trochu zvednul, tak mě vzal Horebeek zadním kolem. Díval jsem se na video a Horebeek nemohl udělat nic jinéh,o protože byl jen pár metrů za mnou.  Když se to stalo, tak jsem cítil velkou bolest a chvíli jsem nemohl dýchat. Chtěl jsem pokračovat, ale bolest byla příliš velká. Byl jsem na vyšetření a vše je v pořádku, na těle mám jen pár velkých odřenin z té zadní gumy. Nyní si musím ještě jeden den odpočinout a doufám, že mě uvidíte v Bulharsku.

Tak jo, tohle je dobrá zpráva a my máme takové rádi !

Děkuji za návštěvu ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

16.04.2014 08:15 MIKE | email
Amen ! :-)
15.04.2014 23:52 numero.75
Naprosto s tebou souhlasím.A myslím si,že hokej má blízko k motokrosu svou tvrdostí a nasazením.Není to nic pro,,filmaře" a fňukny z fotbalu kde jim na rozdíl o hokeje vše žerou.Válejí se při sebemenší dotyku po zemi jak v posledním tažení a téměř jim vše projde. V hokej je to trestné.Navic je to v zimě výborné na kondici.Kdo se bojí v motokrosu i hokeji rány tak to nikam nikdy nedotáhne Jsou to sporty pro tvrďáky a pokud se někdo bojí rizika úrazu tak to nemůže dělat.Několikrát jsem byl taky přejet a měl jsem to štěstí a do špitálu jsem se dopravil sám.A mám vždy upřímnou radost když to každému dobře dopadne.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce