Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Chystá se Tony Cairoli na Villopota

 aneb Cairoli příští rok na KTM 450 !?

 Všechny vás moc zdravím a omlouvám se za tohle méně aktivní období, ale snažíme se vyřešit ten problém s tím hloupým kybernetickým útočníkem. Komentáře stále nejdou ale zítra, což bude ve čtvrtek 30.10. to zkusíme rozjet a uvidíme zdali jsme je přelstili nebo ne. Dnes tu nemám, žádný dlouhý článek kde bych se rozepsal (i když bych měl o čem) ale mám zde takovou celkem dost brutálně zajímavou perličku, na kterou navážu s článkem za pár dní, kdy stránky budou opět v pohodě a sto procent.

Včera v noci jsem poslouchal pulmMX.com radio show, kde byl Adam Cianciarulo a Ryan Villopoto jako hosté. Show trvalo přes tři hodiny a řeknu vám, že jsem se tam toho opět hodně dozvěděl a už se těším, až se s vámi o vše podělím. Jednu informaci však vypustit musím. Tato informace se podle mě týká tématu Cairoli versus Villopoto 2015, nebo souboj Titánů, perfektní bouře v GP atd. atd……  Ok… Tony Cairoli pojede v sezóně MXGP 2015 KTM 450 ! ( není to ještě oficiální ale prý se testuje jako blázen) Prý to měli naplánováno mnohem dříve než Villopoto oznámil jeho účast v této sezóně… co my ale víme, že jo !? Možná Tony Cairoli a jeho tým začal brát tuhle výzvu vážně ! Myslím, že přesedlání na 450 je toho celkem velkým důkazem !? KTM prý pracovala na tomto modelu KTM 450f model 2015,2016 !? ..už hodně dlouho…  No, to je zatím, vše a vím že některým z vás nyní asi bude moc vadit, že nemůžou napsat svůj názor, že jo !? Já vím.. J.. ale nebojte, snad to zítra pojede a já/my se budeme těšit.

Děkuji za váš a návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

Dosud nebyly přidány žádné komentáře.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce