Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Causa Roczen Vysvětlena

 aneb do třetice všeho dobrého !

Pokud jste na tuto aktualitu klikli jako první, bez toho aby jste se podívali na první dvě, na levé straně webu, tak to napravte a pak se vraťe zde .... :-)

.

.

 Tak to byl bláznivý večer ! Spousta jezdců se už zranila a všechny nás to mrzí ale kdyby se zranil Kenny tak by nás to asi bolelo ze všeho nejvíc a jak bylo včera vidět tak nejsme jediní ! Ono se ale říká, že na každém pštrochu je pravdy trochu a i na této zprávě bylo trochu pravdy, která byla jenom překroucena. Takže zde je rozuzlení : Tohle úterý měl Roczen při tréninku na Floridě karambol, při kterém si poranil paži. Při prohlídce ve Floridské nemocnici mu bylo sděleno podezření na zlomeninu horní části paže( od loktu k rameni). Hned druhý den na to Roczen letěl do Kalifornie kde si požádal o vyšetření  aby získal druhý názor na jeho původní prognózu.  V Kalifornii mu bylo experty ve speciální klinice sděleno, že paže je pohmožděná ale ne zlomená. Doktoři mu řekli, že by neměl jít zpět na motorku, až do 1 ledna 2014 což není až tak špatné a hlavně to znamená,  že Kenny stihne Anahaim 1. Ken bude pokračovat v tréninku a doufá, že příští týden to bude lepší.

Tato příhoda byla taktéž potvrzena francouzským časopisem Moto Verte který kontaktoval Rogera DeCostera který potvrdil Kenovu nehodu a dodal „ V tomto okamžiku si nejsme jistí jak špatné to s Kenovou paži je, pokud není zlomená tak může mít vlasovou  prasklinu, musíme počkat ale v tomto momentu Anahaim 1 může být v ohrožení“  Na základě této zprávy vznikla tato fáma která vlastně byla polopravdou. Podle mne to bylo tak, že když DeCoster poskytnul tento rozhovor tak Roczen ještě nedoletěl do Kalifornie. K tomu všemu Roczen všechny na svém Twitteru uklidnil že je vše v pořádku aže se uvidíme na Anahaim 1.

Ono víte já si myslím, že Ken to chtěl udržet v utajení, aby si nikdo z jeho protivníku nemyslel,  že je nějakým způsobem hendikepován. Tohle je většinou normální postup při každém zranění jezdce pokud se s tím dá závodit….

Tak…můžeme si utřít pot z čela, doufat že všichni už přestanou trénovat, zraňovat se a v klidu můžeme čekat na A1…

.

První foto kde můžete vidět Villopoťáka, Kennyho a vzadu v kšiltovce Adama Cianciarula.....

.

Děkuji za váš čas ….Mike-C-Fast…..

« zpět na přehled

Komentáře

23.12.2013 13:19 David
To je dobře, že je v pohodě

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce