Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Čas pravdy nastal !! Anahaim 1.. 2014 !

aneb kecy stranou, čas pravdy je tady  ! ... Tiskovka Video CZ-Tit.

.

 Ok. Myslím, že tohle video vám dá jemný nádech toho, jak se většina jezdců cítí a jak na tom  jsou,  co se týče A 1. V tomto videu nám chybí rozhovor s Dungeym, Stewartem, Wilsonem a další spoustou jezdců, ale ono to před kamerou vypadá vždy stejně. Kluci už závodí nějaký ten pátek a ví, jak se tvářit nebo co říct. Já jsem se samozřejmě díval na celou tiskovou konferenci ( supercrossonline ) a musím vám říct, že tentokrát to bylo trochu jiné! Tentokrát byli pozváni tito jezdci: Will Hahn, Eli Tomac, Justin Barcia, Chad Reed, James Stewart, Ryan Dungey a samozřejmě Ryan Villopoto. Dívám se na tyto tiskové konference každým rokem a kluci tam vždy vtipkují, usmívají se a sem tam uslyšíte legrační odpověď…. Tentokrát tomu tak však nebylo a napětí s této sezóny, které vládlo na tiskové konferenci, bylo cítit i u mého počítače. Výrazy všech jezdců mluvily stejným jazykem, a i když to nikdo neřekl, tak všichni moc dobře ví, že tato sezóna bude určitě nejtěžší v kariéře všech těchto top jezdců. Stewart v jedné z jeho odpovědí přirovnal tuto sezónu k UFC zápasům, což jsou nemilosrdné a krvavé zápasy v kleci.

.

.

Dungey i jeho tým byli v této předsezóně velice tiší a vůbec o sobě nedali znát, žádné video a žádný rozhovor. Dá se to přirovnat k pořekadlu“ tichá voda břehy mele“, nebo Dungey stále nenašel to,  co tak dlouho hledá ( viz jeho výkon na MXoN) !?  Nevím a těžko říct, vše uvidíme již dnes večer. Will Hahn se cítil velice přehlížený, ale říkal, že všichni uvidí v závodech…. Podle mne byl nejvíce relaxovaný jezdec James Stewart a já věřím, že moc dobře ví proč, doufejme, že si nevěří až moc ….

Ryan Villopoto se na videu přizná, že je nachlazený, což jde poznat i na jeho hlase, ale tihle kluci jsou z ocele a nějaká nemoc, doufám, neohrozí jejich výkon. Jedna věc mě trochu překvapila u Roczenova rozhovoru. Reportér se ho zřejmě zeptal, jestli si s Villopotem změřil při trénování rychlost. Tahle otázka byla na tělo a já jsem hned věděl, že se z ní Roczen bude muset vymluvit, a taky že ano…:-) Ale to,  jak to Roczen podal, mi něco prozradilo! Kenny říkal, že při trénování se na rychlost moc nesoustředí,  ale že každý má své dobré i špatné dny !? Znamená to, že byly dny, kdy byl Roczen na tréninku rychlejší než Ryan Villopoto a z toho vyplývá jeho obrovská sebedůvěra pro tuto sezónu !?  Myslím si,  že to je docela možné !! Vždy se říká, že A1 je tak  lidově řečeno vyhecovaný závod, že jezdci jsou velice vystresovaní, nejedou tak jak můžou a většinou až druhý závod ukáže, jak sezóna bude vypadat. Já si to ale nemyslím, tihle kluci ví,  co to je tlak, stres a bolest. Všichni jsou určitě nervózní, ale když brány spadnou, tak to je o každém jezdci zvlášť. Kluci zapnou tunelové vidění, zapomenou na okolní svět a jedou, jak nejlépe umí.

Pánové a dámy, již dost bylo spekulací! Nyní jde již veškeré polemizování stranou. Čas akce a činů je zde. Na nějaké“ co kdyby“ , nebo „ možná“ už není místo. Vím to já, víte to vy a ví to i všichni jezdci, kteří se dnes postaví tváří v tvář všem svým démonům strachu a obav, když se postaví na startovací bránu tohoto spektakulárního zahajovacího závodu, zvaného Anahaim 1. Každý máme svého favorita a oblíbence. Každý fandíme někomu více a někomu méně. Někomu možná přejeme trochu více štěstí, než tomu druhému……  Ale v  této sezóně AMA SX 2014 jsou a budou hrdinové všichni ti, kteří pustí spojku a zakroutí plynem, když brány spadnou a nemilosrdně udeří do kalifornské hlíny. Tato sezóna bude určitě úžasná a já věřím, že se doslova vryje do historie tohoto sportu a já jsem vděčný za sebe i za vás, že můžeme a budeme svědky tohoto super akčního filmu zvaného AMA SX 2014 !

.

Video z tiskové konference Anahaim 1

.

Děkuji za váš čas a vaší návštěvu ….Mike-C-Fast….

 

 

« zpět na přehled

Komentáře

04.01.2014 23:02 The_Wiggo
Pro nedočkavce tréninky live! http://www.supercrossonline.com/supercrosslive/
04.01.2014 16:23 mike
Ahoj... Zaplatit se to da pouze v USA :'( ...... Na internetu to nekdy nekde funguje na cerno ale letos opravdu pchybuji..... Je to smutne ale je to tak..
04.01.2014 15:53 Mara
aha to je skoda tak diky
04.01.2014 15:37 Mara
ahoj prosimte kde se to da sledovat online kdyz si to zaplatim a v kolik to zacina moc diky

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.




Registrace








 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!



Reklamní partneři

Inzerce