Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

Blake Baggett na novém koni, nový týmový kolega s otazníky.....

 aneb bude Bagget reprezentovat číslo 4 jak se patří !?!?

 Sympatický jezdec ze třídy 250 a taky AMA MX šampión Blake Baget alias El  Čupakabra  nebo jak ho máte ve zvyku nazývat vy „ Bagetka“  právě podepsal dvouletý kontrakt s týmem Yoshimura Suzuki kde bude po boku Jamese Stewarta závodit RMZ-450 ! Ano, já jsem taky nervózní co se děje se Stewartem a jak jeho celá situace vypadá, co se týče jeho „projetého“ testu na doping. Když jsem slyšel, že tým nabídnul dvouletý kontrakt Bagetovi, tak jsem si říkal: „ a sakra, to nevypadá dobře, že by náhradník „ !?  Jason Weigandt z Racer X kontaktoval tým Yoshimura Suzuki a zeptal se, zdali Stewart bude závodit v roce 2015. Tým odpověděl, že jeho případ s Dopingem je stále otevřený ale, že s ním na sezónu 2015 počítají a celý tým bude stát vždy za ním. Takže to je bohužel všechno, co zatím víme, ale věřím, že něco brzy na povrch vyjít musí.

.

.

.

.

Když jsem se díval na tohle video, kde usměvavý Baggett říká jak je z nového týmu nadšený a hlavně z toho, že bude trénovat se Stewartem, tak jsem si říkal, že pokud Stewart nastoupí do příští sezóny tak se klidně může stát, že pódium může někdy být kompletně žluté ! J  Stewart, Roczen, Baggett … ohh promiňte, chtěl jsem napsat Roczen, Stewart, Baggett J ! Další velice skvělá zpráva je ta, že Bageta uvidíme na jeho nové tovární Suzuki již 18 října na Monster Cupu !! Yes ! ( Millsaps tam má být na jeho Kawasaki také)  O Stewartovi zatím žádná zpráva, takže uvidíme zdali Baggett bude jediná reprezentace pro tým Yoshimura Suzuki….  Další věc, která mě upoutala byly nové fotky Baggeta na jeho Suzuki s číslem 4 . Dívál jsem se na tu fotku a okamžitě jsem cítil zvláštní pocit, a až za pár vteřin jsem si uvědomil, že jsem se na pár vteřin vrátil v čase do éry RC4 zvaného GOAT což znamená ( Greates Of All Times)… Dívám se a říkám si:“ ty bláho tohle jsem si ani neuvědomil “, na té Kawě mi to prostě nedošlo a řeknu vám, je to tak trochu odvaha si dát číslo 4 na Suzuki 450 !? Nebyl jsem sám kdo si tohle řekl a v rozhovoru s Baggetem o tom také padne nějaké to slovo. Každopádně doufám, že se Baggetovi na Suzuki povede ještě lépe než na Kawasaki, a že bude řádně reprezentovat slavné číslo 4 !

.

Ricky Carmichael

.

Zde je rozhovor, který Baggett poskytl pro RacerX:

RacerX: Takže která zpráva je větší pecka, dvouletý kontrakt ve třídě 450 nebo návrat na Suzuki ? Tohle jsou dvě velké noviny !

Baggett: Určitě ano. Mám velkou radost, že mám kontrakt a ještě větší radost, že jsem v týmu Yoshimura Suzuki.  Je to tam fakt super. Skvělý tým který je postavený na závodění a jejich cílem je vyhrávání. Můj týmový kolega bude James ( Stewart) a pracovat s ním bude přímo skvělé. V roce 2013, po dobu celé AMA MX sezóny jsem trénoval se Stewartem u něho doma, takže jsme velice dobří kamarádi. Budeme pracovat spolu a budeme se snažit dát naše dvě motorky dopředu ( do čela závodu).

RacerX:  Nebylo to trochu riskantní čekat na kotrakt až na poslední chvíli ? Určitě jsi se mohl dostat k jiným týmům, ale  asi jsi chtěl skončit u Suzuki a proto jsi čekáním trochu riskoval, že jo ?

Baggett:  Ano, je to tak. S týmem Yoshimura Suzuki jsme o tom mluvili už dlouho, ale nic nebylo jisté. Trochu jsem riskoval, že můžu skončit bez kontraktu, ale nakonec to dobře dopadlo a já jsem šťastný, že jsem tady.

.

Baggett... sluší mu to, že jo !?

.

RacerX:  Měl jsi možnost stále zůstat ve třídě 250 ?

Baggett: Ano, mohl jsem zůstat ve třídě 250 a taky jsem měl nabídky do více různých týmů ve třídě 450. Já jsem ale měl můj cíl, kterého jsem se držel. Prostě jsem čekal a doufal. Někdy se to čekání vyplatí a někdy zase ne, já jsem určitě trochu riskoval, ale vsadil jsem dobře.

RacerX:  Nyní něco o kubatuře 450. Kolikrát jsi v poslední době jel na 450ce a jak si myslíš, že to půjde? Všichni ostatní na tuto otázku odpovídají vždy ve stylu: „ myslím, že 450ka více vyhovuje mému stylu“..... tak to jsem fakt zvědavý co mi řekneš ty ?!

Baggett: (smích) Já tohle určitě neřeknu. Na 450ce jsem v posledních letech seděl možná dvakrát, naposledy v roce 2009. Od té doby jsem se žádné ani nedotknul, takže to už je nějaký ten pátek.

RacerX:  Kolik ti v roce 2009 bylo ?

Baggett: Ani nevím.. To bylo fakt dávno, ale vím, že jsem vážil jenom 52 kilo a myslel jsem si, že mám pod zadkem splašenou raketu.

.

Baggett na své Kawasaki 250

.

RacerX: Nejsi zrovna jeden z těch největších jezdců ale má to vůbec nějaký vliv ? Villopotovi jeho menší vzrůst vyhovoval. Jak to vidíš ty ?

Baggett: Ano, nyní mám neuvěřitelných 61 kilo, což znamená, že alespoň nebudu ztrácet žádné koně, co se výkonu mé motorky týče.

RacerX: Myslím, že by to mohlo znamenat, že budeš mít jeden holeshot za druhým ale, když si vzpomenu na tvoje starty, tak si už tak jistý nejsem. ( Baggett je vyhlášený tím, že má hrozné starty)

Baggett: No, o tom si nejsem jistý, ale určitě se o to pokusíme. To je přesně náš cíl, začít to drtit hned od samého začátku. Všechno je jiné a nové. Nový tým, nová motorka, nová třída, je to nový začátek a možná se mi podaří všechno obrátit a budu mít jeden holeshot za druhým .

RacerX: Jak to vidíš se Supercrossem ? Všichni jsou na Tebe moc zvědaví. Myslíš, že se do toho dostaneš ? ( Baggett vždy upřednostňoval MX, kde se mu i více dařilo a kde byl rychlejší než v SX)

Baggett: Myslím, že budu v pohodě. Mnoho lidí si určitě myslí pravý opak ( smích) řekl bych možná 99 procent lidí si myslí, že to nezvládnu ale já spoustu lidí příští rok velice překvapím !

RacerX:  Proč jsi nezůstal ve třídě 250, určitě bys tam měl šanci na titul ?

Baggett: Chtěl jsem závodit s velkýma klukama ve třídě 450 ! Chci mít změnu, sedmnáct závodů v SX a pak sezóna MX. Je to dlouhý rok a jen ti nejsilnější zůstanou . Spoustu jezdců, s kterýma jsem závodil ve třídě 250 před několika léty jsou vlastně už ve třídě 450. Porazil jsem je tehdy a myslím, že to dokážu i ve třídě 450. Je to nová výzva v mé kariéře a já se na to moc těším.

.

Baggett

.

RacerX:  Připlácl jsi číslo 4 na tovární Suzuki 450, nezdá se ti to trochu zvláštní ? Nepřidá to na tebe trochu více tlaku ? Je to vůbec něco o čem jsi přemýšlel ?

Baggett: Pro mě to je jenom…. Prostě tam půjdu a budu závodit, je to jenom číslo. Spousta lidí ke mně měla z tohoto důvodu nějaké výhrady, ale bohužel tam máme omezený počet čísel. Pokud bychom si nebrali čísla jiných jezdců, tak bychom neměli žádné čísla a všechny by byly trojmístné. Půjdu tam a budu tohle číslo reprezentovat, jak nejlépe budu umět a doufám, že si mě lidé zapamatují jako Blake Baggett číslo 4 !

RacerX: Tohle je angažmá na dva roky a já jsem již mluvil s tvým otcem, že se chystáte přestěhovat na Floridu a vybudovat si tam zázemí jako ostatní top jezdci. Asi máš velké plány a jdeš do toho naplno, mám pravdu ?

Baggett: Definitivně ! Jdu do toho naplno. Dávám do toho úplně všechno jako za starých časů aby byly výsledky. Dáme do toho úplně všechno, co budeme moci. Moje plány jsou vyhrát závody ve třídě 450, stejně jako jsem vyhrával závody ve třídě 250. Chci aby všichni věděli, že jsem jezdec, který tam patří a který tam vždy bude !

OK…co k tomu dodat ? Líbí se mi jak tam Baggett řekl, že do toho dá všechno jako za starých časů. Vlastně se přiznal, že byl v týmu Monster Kawasaki už dlouho a nedával do tréninku a přípravy úplně všechno. Nyní má čerstvý začátek a jenom Anahaim 1 ukáže jak na tom opravdu bude…..

 

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

01.11.2014 04:17 cheap car insurances – zsciJGdA | email | web
It's posts like this that make surfing so much pleasure
31.10.2014 22:14 cheapest auto insurance rates – hJKw8qxe2 | email | web
A good many valuables you've given me.
03.10.2014 18:12 KupcMa
no ještě by to chtělo žlutou ve 250 :)
03.10.2014 13:50 Twitch
no suzuki budu silne túto sezonu, držim palce celemu týmu palce a dufam že stewart bude v A1 stat na brane

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce