Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

AMA jezdci v jiném světle

 Namísto dresu oblek ,a namísto řidítek mikrofón....

 Po závodech v Las Vegas jsem si nebyl jistý zdali si mám dát práci s rozhovory na pódiu nebo s rozhovory ze slavnostního předávání cen které se uskutečnilo den po závodech ve slavném Hard Rock Caffe v Las Vegas. Pozorně jsem se díval na všechny videa a hned mi bylo jasné o co se s vámi chci podělit. Říkal jsem si že jste tyto jezdce AMA viděli na motorkách a v jejich dresech určitě mockrát a proto jsem se rozhodnul pro tyto videa které vám tyto kluky přiblíží z jiné strany. Proslov Ryana Villopota mi vyloudil úsměv na tváři když jsem viděl jak byl nervózní ,ale taky když  při jeho projevu jen tak tak udržel slzy . Projev Daviho Milssapse byl absolutně od srdce a jde vidět že tento kluk musí mít skvělou povahu.Ryan Dungey dělal co mohl ale ani přesto nemohl zakrýt zklamání z jeho výsledků. I když pro nás jsou jeho výsledky  určitě dobré, tak pro tyto kluky je každé druhé místo prohra. V situacích jako jsou tyto projevy jde vidět jak moc jsou tito hrdinové tomuto sportu oddaní a jak moc pro ně znamená úspěch !  Motokrosová sezóna bude úžasná a pouze pomyšlení na první závod mi nahání husí kůži . Takže nyní už nic víc o AMA SX ..tohle je definitívní tečka  za AMA SX sezónou 2013 ale zároveň definitivní start do rychle se blížící motokrosové sezóny která bude určitě skvělá …..

Děkuji za váš čas a návštěvu….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

09.05.2013 22:39 MIKE | email
Jardo...pokud ty titulky neudělám já tak nebudou nikde :-) Tyto videa byly vše co jsem našel a dal jsem si tu práci s titulkama...bohužel celá šou není nikde dostupná ....jinak děkuji za komentář a návštěvu !!
08.05.2013 20:26 Jarda
Je někde celý záznam i s cz titulkama? Jinak samozřejmě pěkný videa :)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce