Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

A je to tady ! Druhý závod AMA SX dnes večer !

 Co se dnes semele ve Phoenixu ?

 Tak a máme to tady ! Druhý závod sezóny AMA SX Phoenix ....vlastně závod to je druhý, ale v mých očích je tohle závod první . Tréma opadla ..nastavení motorek byla vyzkoušena v závodních podmínkách a všechna média se dostala z té své histerické euforie, která žádnému z našich jezdců moc neprospívala. Jednoduše řečeno, první Race je za námi a sním spadnul těžký balvan z ramen všech vystresovaných závodníků .  Podle mne nyní uvidíme naše jezdce tak, jak na ně jsme zvyklí, což by mělo průběh závodů trochu změnit co se týče porovnání z prvním závodem !  Máme tady spoustu pilotů kteří mají šanci a jsou schopní vyhrát tento, nebo každý jiný SX této talenty překypující sezóny, ! Trať ve Phoenixu je známá svou takzvanou pouštní hlínou, která není jezdci moc oblíbená ! Klíč k úspěchu na této trati je dokonalá kontrola plynu . Tato trať je velice kluzká a když se s příchodem chladného večera snese trochu večerní rosy, tak si musíte dávat velký pozor, aby jste neskončili na zemi ! 

Můžem začít třídou 250 , Eli Tomac má v hlavě nic jiného než perfektní sezónu a SX titul ! Roczen ješte nevyhrál žádný závod od doby co závodí v USA a určitě to chce změnit! Dalších střelců, kteří se nemůžou dočkat na pódium je více než dost ! I když Blake Bagget pojede se zraněnou rukou, pořád má šanci na dobré umístění. Všichni víme, jak rychle tento jezdec dokáže jet ! Cole Seely,Zach Ossborne a mnoho dalších se nám určitě postarají o super šou ve třídě 250  .
No a co naší velcí kluci na 450 ? Nechci a ani si netroufám říci, co  se dnes večer semele !? Proslýchá se, že RD5 nebyl spokojený s jeho novým vzduchovým tlumičem, což mu údajně zabránilo, aby jel na sto procent . Mike Allessi je znechucen jeho prvním závodem a chce všem dokáza,t že na to ještě má a já bych se nedivil, kdyby jsme ho viděli v první pětce . Tray Canard ,Justin Barcia a Villopoto pojedou jako smyslu zbaveni, na to se můžete spolehnout ! Davie Milssaps je znechucen z poznámek, které běží na internetu a říkají, že měl štěstí, protože všichni borci měli špatný den a proto vyhrál . Věřím tomu, že je znechucen a všem chce dokázat že může vyhrát za každých podmínek ! Chad Reed v prvním závodě nebyl spokojený s nastavením jeho motorky a přesto dojel čtvrtý ! Má tento veterán stále rychlost aby vyhrál závod ? Uvidíme ! No a na konec James Stewart !? James na svých stránkách prohlásil, že závodit bude ale ke svému úrazu kolena se nevyjádřil ..pokud je JS7 v pořádku jak fyzicky, tak mentálně, určitě se můžeme těšit na super závod ! To je zatím vše a brzy naschledanou ! 
....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

25.02.2013 16:54 click through the next document – click through the next document | email | web
What's up, just wanted to mention, I enjoyed this article. It was helpful. Keep on posting!%7

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce