Omluva / Up Date 9.11.2014

 Napadení spemovým robotem

více

Cooper Webb drtí 450 f v zemi zapadajícího slunce.....

 aneb Webb 1-1 na Japonském mistráku.

více

14 dní v kostce

 Branky 1/2, Vítonice, Přerov Trénink...Foto + slova by M.Plesník

více

Davie Millsaps Go Pro Monster Cup

 Dost dobré....

více

Tim Gajser má nového týmového kolegu

 aneb Jorge Zaragoza bude závodit ve třídě MX2 2015 na Hondě....

více

archív


Aktuality

23.04.2012 Ricky je zpět ? Sám RC4 nám řekne jak to je !!

 Ricky Carmichael a amaterský přebor Loreta Lyn .Video CZ. Titulky !

 Nedávno jsme zde na mxkings měli reportáž o zváštním možná trochu tajném MX přeboru na který se RC4 přihlásil ..já sám jsem si nebyl jistý co se děje a myslím že jsem nebyl sám komu to vrtalo hlavou !? Pokud jste tuto reportáž přehlédli zde se můžete mrknout ještě jednou : www.mxkings.com/aktuality-uvod/  nyní nám RC4 v tomhle videu řekne sám o co tady vlastně jde !!! 

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

24.04.2012 08:58 Mike-C-Fast
jen jsem chtěl k tomu něco dodat !! Za prvé to muselo být pro RC4 těžké a hlavně odvážné rozhodnutí ..určitě to nemůže být moc příjemné aby někdo kdo byl deset let nejlepší a nerchylješí jezdec ne jenom v AMA ale na celém světě ..aby šel po pěti letech na nějakou průměrnou trať a závodit v normálních podmínkách s normálníma obyčejnýma klukama ....a ještě se ani nekvalifikovat ....Myslím se že ricky si místo treninku na tanhle závod dal velkého hambáče :-) ale jadna věc je jistá tady ten první závod ho musel dát injekci reality která ho určitě probudila a věřím tomu že teď to na jeho rančí vypadá úplně jinak ..a taky věřím tomu že o bříško bude menší a menší :-) každopádně je to super že RC4 se pořád stará aby jsme si měli o čem povídat !!! Go RC4 !! PS: A ten kluk na té Kawasaki !?!?!??? nechápu to ..totální kretén !!! Kdybych tam byl s RC4 tak bude bitka :-)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.
Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce