Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Tak ve Španělsku zase bez Villopota..

 aneb, tak jsem si MXGP 2015 nepředstavoval...

Tak jsem/jsme se zase těšili zbytečně… No, já jsem to tak nějak očekával a říkal jsem si, že to nebude tak jednoduché. Pak jsem si říkal, co je lepší ? Dívat se na MXGP s Villopotem, který není 100% nebo si počkat na Villopota, který je zdráv a fit. Titul už byl asi stejně na 98.5% v pytli, takže to je asi jedno…. Každopádně si určitě nikdo z nás tuto GP sezónu takhle nepředstavoval….  Ježiš, vždyť jsem ani neřekl, o co jde ale vy všichni to už stejně víte od samého rána ( viz my Email).. Já jsem byl ale v práci, takže jsem u počítače až teď a vím, že stejně čekáte na Kingy, abychom si to pod článkem zase rozebrali… Ryan Villopoto není ok a nebude závodit MXGP Španělska !  Nyní je RV2 doma na Floridě s Aldonem, kde podstupuje intenzivní terapii s naději rychlého návratu. Jeho zlomená/ prasklá kostrč mu údajně brání ve všem. Sedění, trénování, ježdění atd….  Jak už jsem řekl, já jsem to zažil a trvalo to půl roku……  No tak to mě nepotěšilo asi o trochu více než prohra s Kadanou v hokeji….

Děkuji za návštěvu ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

07.05.2015 19:06 muhehe
no zranit se muže kdokoli, ale způsob jakým to provedl je zaražejici i sam zrzek přiznal že nechape jak tak mohl zhučet, prej takle debylne padaji jen hobici, řek :-) :-) :-) neda se už je to.
07.05.2015 14:10 David
Na začátku sezony jsem si říkal: hlavně at se nezraní..
06.05.2015 21:45 muhehe
no skoro, :-) nejsem ale nedelam nic nasilim, delam secko jak se mi zasce, a f tym suvjeti nebyly slova kere se daj napsat jinak. normalně
06.05.2015 17:57 David
muhehe nejsi nemocnej ze nepises skomolene?
06.05.2015 17:30 muhehe
mě to celkem nevadi :-) pokud zrzoun pojede i pristi rok, rad se na nej budu divat jak trenuje jak se uči a počkam si na titul přišti rok. a ten hokej ten mi nevadi už vůbec :-)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce