Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Super rychlé žhavení AMA SX Rd 16

 aneb poslední titul do třídy 250 East ...

.

 Tak jo..máme tu další kolo AMA SX a myslím, že to je číslo 16 !? Myslím, že ano… Určitě se mnou budete souhlasit, že po rozdání titulů to v AMA už tak nepumpuje adrenalinem a proto to dnes zvládneme rychle a stručně.  Tituly byly rozdány dva, ale jeden stále zbývá . Třída 250 East jede její poslední zápočtový závod této série a Marvin Musquin vede v v bodovém hodnocení o dvacet bodů na Justinem Boglem, který na tiskovce řekl: „ V SX je vše možné“ ano to určitě je . Pokud by Bogle vyhrál, tak Musquin musí dojet závod na 17 místě a hůře aby tento titul ztratil. Pokud by Bogle vyhrál a Marvin stále dojel na šestnáctém místě, titul by byl jeho a KTM. Takže já osobně si myslím, že Marvin bude opatrný, dojede na druhém místě a Roger DeCoster bude opět vysmátý.  Na třetím místě v bodovém hodnocení je Jeremy Martin, který nemá co ztratit a možná se také pokusí vyhrát, ale všichni tito kluci už jsou myšlenkami v sezóně MX takže bych nic bláznivého neočekával.

.

.

Co se táče třídy 450, tak tam to může být celkem masakr, protože všichni jezdci z první pětky budou chtít na poslední chvíli urvat ty nejlepší místa, aby se zalíbili svým sponzorům a týmům. Jezdci také dostávají celkem slušné odměny za umístění v celkovém bodovém hodnocení, což je také přinutí závodit…  Kdo by v těchto posledních dvou závodech měl zářit ? Barcia, Tomac, Weston Peick, Anderson, Blake Baggett, Chad Reed, Josh Grant a samozřejmě Cole Sely… I tak si ale myslím, že vyhraje Dungey !

Díky za návštěvu ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

25.04.2015 11:14 muhehe
masker vyhraje, 250 na silu to tam hlava nehlava lamat nebude. myslim, že bude oranžovej den. dyzl to taky lamat nebude ale když to pujde pojede na osobní rekordy.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce