Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

RV2 Valkenswaard ohrožen ? Snad ne...

 + že by si Villopoto rozmyslel ukončení jeho kariéry ? Veřejně ?

 Právě jsem si přečetl tuto zprávu a klečím na kolenou s modlitbou na mých rtech…“ Bože nedopusť aby Villopoto vynechal závod MXGP a tím to úplně celé zahodil za hlavu“ ! Ámen a děkuji !  Asi nějak tak to cítím a věřím, že mnozí z vás na tom budou stejně…..

Takže.. .. když se v minulém závodě RV svezl po své zadnici a potom se trochu proletěl, tak ho to zanechalo se čtyřmi vlasovými prasklinami na jeho kostrči. Doktor mu doporučil nezávodit jeden závod pouze kvůli velké bolesti, kterou mu tento úraz při závodění způsobí. Nicméně pokud bude Villopoto závodit ve Walkeswardu nebo ne, tak na zahojení jeho úrazu to žádný vliv mít nebude. Ryan má podstoupit ještě několik upřesňujících vyšetření ale v tomto momentě se tým vyjádřil, že udělají vše pro to, aby se Villopoto zúčastnil všech závodů….  Pamatujete  si na časy, kdy jste se učili jezdit po zadním, nebo jste třeba bruslili a narazili jste si kostrč ? Mi se to stalo, když jsem jednou v mém životě poprvé a naposledy vyzkoušel Skateboard !  Byla to příšerná bolest a to jsem se jen zvedal z gauče a chodil po bytě…… No doufejme, že to bude v cajku .

.

.

Já vím, že tu toho máme o RV2 už více než dost ale já si opravdu nemůžu pomoci, abych nezveřejnil tuto poslední informaci. Na posledních závodech MXGP se Italské média zvané MXbars dostalo k Villopotovi a natočili s ním sedmiminutový rozhovor, který měl spoustu těch pořád stejných otázek, ale jedna byla opravdu dobrá. Otázka byla moc dobrá ale odpověď ještě zajímavější !  Cituji:

MXbars: Jak to vypadá s tvým rozhodnutím o ukončení tvé kariéry, myslíš to opravdu vážně ?

Ryan Villopoto: Víte, chtěl jsem, aby všichni věděli, ještě před tím než spadnou první brány, že tohle bude opravdu má poslední sezóna bez absolutního ohledu na to, jaké budu mít výsledky. Chtěl jsem, aby to bylo jasné, a taky jsem tak učinil…. To ale neznamená, že moje rozhodnutí nemůžu změnit.. :-) !?

Evropa je hezká, kluci jsou rychlí a na všechno si musíte zvykat..tak proč to pořádně nevydrtit v sezóně MXGP 2016.... moment, nebude tam už i Herlings !? :-)

Zde je odkaz na tohle video:  https://www.youtube.com/watch?v=owlqpHQfcVI  a pokud chcete najít zrovna tuto otázku tak to je v minutě 4.35 na videu … 

Děkuji za návštěvu ….Mike-C-Fast….

 

 

« zpět na přehled

Komentáře

24.04.2015 22:47 David
Tak to se může s titulem rozloučit
24.04.2015 22:44 muhehe
jinak majk, k tomu ukonceni kariery, zrzek si mezi Argentinou a italii byl vyridit sportovni vizum doma f emerice aby tady moch blbnout, takže to na konec nevypada :-) nepojede tedka jeden závod ale pak bude makat dal doufejme a ja si myslim že udela maximum aby nabral co nejvíce zkusenosti na další rok v mx gp. neverim tomu že by chtěl odejit z nakopanym zadkem, odejde z titulem pod pažou, někdy v budoucnu
24.04.2015 20:00 959
Villo NEPOJEDE http://racerxonline.com/2015/04/24/villopoto-out-for-valkenswaard
24.04.2015 12:18 hehehe
Tak nejdříve muheheho zajímal bagetky pytlík,pak tetování na pindíku a teď rezavá prcinka ,jsi fakt gurmán. Kde budeš v sobotu na závodech, přivezu ti sousedky rezavého kocoura . Možná jsem to zase nepochopil a tvůj příspěvek se týkal motorek a já budu odstraňen.
24.04.2015 08:18 saitek
Ano, dobrá úvaha..........i to je mozne..........biznis je prvorady.
24.04.2015 07:54 muhehe
bacha na to, není jiste že herlings pojede 450 pristi rok, ktm je tak vyscana ze dokud nebude mit do 250 podobnou nahradu jako herlings tak si myslim že ho ve 250 necha. diky propagaci značky, neda prece vsecky svoje nejlepší jezdce do 450 a ve dve pade nebude ktm videt. ve 450 se budou mydlit tri ktm o první pozice. jednou to urcite prijde ale jestli pristi rok tomu moc neverim.
23.04.2015 18:59 Martin Plesník
Já jen doplním, že kvůli zranění ve Valkenswaardu nepojede Jeremy van Horebeek...
23.04.2015 13:00 saitek
Jo, Herlings ma predpoklady na noveho krala motokrosu............ale otazka znie: ci sa mu to podari hned v prvni rok alebo až 2017.
23.04.2015 09:15 Tom#21 | email
Na Herlingse jsem hrozné zvedavej na 450, ale myslím, ze to vydrti i tam. At už je Loket 2015 a 2016!!
23.04.2015 07:53 Honda
Věřím, že ukáže, že amící maj taky kulky a dá celou tuhle sezónu a nakonec i tu příští, protože letos s titulem nepochodí. Ať si letos najezdí tratě,(s tím, že to nemá vliv na výsledek přestřelil, je to jeden z nejdůležitějších aspektů) a příští rok jim natrhne zadele. I Herlingsovi, protože ten na 450 bude bojovat sám se sebou. Myslím, že teprv zajímavá sezóna pro nás fanoušky bude rok 2016 :-)
22.04.2015 23:19 MIKE | email
Máš pravdu..říká.. Uvidíme :-)
22.04.2015 22:47 muhehe
majkuuuuuuuuuuuuu proc to nepreloziš, von tam říká strašne zajimave vjeciiiii, ne jen to že skonči neskončíííí. to stejne tedka nevi, zaleži co mu kdo nabidne za cenu, ale to není poctatne. preloš to plyyyyyyyyyyyyyyyyyys
22.04.2015 22:40 muhehe
muhehehehehehhe zrzek je kokot. :-) řikam to furt, no nech si pofoukat prcinu zrzečku a di na to, jinak si posera. a nepadej, vidíš že to boli

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce