Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Na Slovensku zvítězil Martin Michek...

 

 Druhým závodem pokračoval ve slovenské Šenkvici evropský seriál kubatury EMX OPEN. Vítěz úvodního podniku Slovinec Klement Gerčar do Šenkvice nedorazil a tak šance dostat se na průběžné první místo se naskytla zkušenému jezdci týmu Orion-RS Petrol KTM Petrovi Bartošovi, který ve Slovinsku zaujal druhou pozici. Zde se ale zase ukázal jiný rychlý motokrosař - Martin Michek z družstva Buksa/Ados KTM. Martin vyhrál podle předpokladu sobotní kvalifikaci, kde nastoupilo 26 pilotů a bylo jasné, že pokud neudělá nějakou fatální chybu - vyhraje. To se druhý den také potvrdilo, Michek dvakrát zvítězil a letos v podstatě (po Košicích) odstartoval svoji mezinárodní sezonu.

Celkově druhý byl nakonec přece jenom Bartoš (3/2), i když v první rundě se na třetí místo hodně nadřel (špatný start). Stupně vítězů tak doplnil další Čech Petr Michalec (4/3) jedoucí za Spencer Live Media a svým výkonem naznačil, že letos se s ním musí počítat. Teprve až na čtvrté příčce skončil, u nás dobře známý z českého mistrovství Slovinec Sašo Kragelj (5/4). Také další fleky patřily Čechům,neboť pátý dojel celkově Marek Sukup (2/5) a za nim se umístil zkušený matador Jirka Čepelák.

Po dvou odjetých podnicích EMX OPEN se do čela šampionátu probojoval loňský vicemistr Evropy Bartoš, druhý je už Michalec, třetí Kragelj. Tuto pozici zřejmě naši kluci ale dlouho neudrží, protože další termín (Rusko) koliduje s Kramolínem 3. května a naši reprezentanti dávají přirozeně přednost prestižnějšímu českému mistrovství. A tak reálně to vypadá na Polsko, kde bude 17. května další klání sedmidílného seriálu.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Za Orion-RS Petrol - Petr Kovář

« zpět na přehled

Komentáře

28.04.2015 21:02 kocor
přesně tak
28.04.2015 11:17 David
Krajskej přebor bejvá nabitější, zrušte tu šaškárnu.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce