Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Mike Alessi alias král Holeshotu pojede dvě kola MXGP !

 Velká Británie a Francie 24 a 31 května.....

.

 Mike Alessi …Znáte ho někdo ? No tak ! To je ten klučina s číslem 800 !? No přece ten klučina, co už za sebou má 654 000 holeshotů !  No konečeně ! Tak to je náš Mike Alessi… Pokud jste noví, mladí a Alessiho neznáte, tak se podívejte na tento příspěvek na MXkings, který jsem tam dal v roce 2012 zde:  http://www.mxkings.com/aktuality-uvod/?i=mike-alessi-aneb-motokros-z-druhe-strany-336  .

.

.

Ty bláho ten čas letí ! Kdybych dostal za každou hodinu strávenou na MXkings jeden dolar, tak jsem milionář …. Ale co, však to mám rád a vaše komentáře mi úplně stačí. Takže zpět k tématu tohoto článku. Mike Alessi se zúčastní MXGP ve Velké Británii 24.5 a hned další víkend ve francii 31.5. Tak to je celkem cool, že jo ? Mike Alessi není až tak skvělý SX rider ale v MX je celkem dobrá třída. Pamatujete si  AMA MX 2012 na trati Washougal ? Alessi vyhrál první jízdu s Dungeym v těsném závěsu po celou dobu závodu. V druhém motu Alessi Dungeyho předjel a málem vyhrál závod, Dungey ho ale v tomto druhém motu předjel a vyhrál celkové první místo. Pro Alessiho to ovšem byla velká osobní výhra sama o sobě ! Zde je video, všimněte si jak se Dungey choval po ukončení prvního mota !? ( poslední minuta tohoto videa) Chudák Alessi si s ním chtěl normálně potřást rukou ale Dungey byl pro něho moc dobrý… Velice nesportovní a u Dungeyho nezvyklé..

.

.

.

Nic méně musím dodat, že Alessi může být v MXGP velké překvapení. Jeho styl jízdy je jiný a možná mu GP sedne…Uvidíme !.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

02.05.2015 22:10 muhehe
Tom, jak viš. vyfuk seriovej nemel, brzdy taky ne a rikaš tlumiče upraveny. do motoru a dalších věci nevidíme za jizdy . ale stejne je to uplne jedno, alesi umi jezdit ale je to uplny lulin, proto když nekoho dobrého porazi, je uplne jedno na cem, u nej je to veliky uspech za každých podmínek v jakemkoli zavode.
02.05.2015 10:32 Tom | email
zaujimavostou je ze v tomto zavode mal allesi uplne seriovu motorku a mal upraven iba tlmice..
01.05.2015 22:15 ja
ešte tam neni...
01.05.2015 18:37 muhehe
mara, asik jo :-) alesi není zrzkuv soupeř a doufam, že mu bude jedno, když pojede před nim a nebude mit tendence zase nekoho honit bud smrt nebo vitezstvi, to us tady bylo a zrzeček dostal hlinenej klistyrek. zatím se jede na body a jestli alesi vsem natrhne prdel nebo bude poslední je nepodstatne. doufam, že to zrzek uš pochopil, nejdulezitejsi je za kazdou cenu doject do cile, na pokud možno ! ! ! co nejlepsim mistě. alesi je na navštěvě
01.05.2015 13:13 mara
jsem snad jedinej koho hlavne zajima jak si povede alessi vedle villopota? jaky to bude na evropsky trati, jestli mu Ryan natrhne prdel jako v Americe nebo se Mike zdrave nasere a da mu na prdel?
01.05.2015 08:50 Břetislav Junášek | email
Myslim,ze Mike Alessi je jeden z nejvetsich srdcaru v tomto sportu. Je to frajer,co dokaze velke veci i bez tovarny a nefnuka..:-)
01.05.2015 01:23 Zdeňa
Člověk se v něm opravdu nevizná, s Euros jezci se v roce 2010 při USGP potkal a nevedl si vůbec špatně! (podium) To jel na tovární KTM tak to byl s Tonym teammate sice oba měli na dresu jinej nápoj ale parťáci :) Tak uvidíme třeba se postaví na podium vedle sebe zas ale na to si musíme počkat. :)
01.05.2015 00:34 muhehe
no tak alesi je takovi lulin z kerym nikdo nepocita, asi byl dyzl nasrany že ho pojezdil .-) ale on i f supercrosu občas něco zajede, ale vypada jako by dycky vykvetl, tady na mx ukazal a ne jednou že výdrž má. takže sam se v něm nevyznam, sice nevyhrava ale musí se uznat že rychlost ma a jezdit umi taky dobře. hodne dobře. možna prekvapi v mx gp, jde mu o hovno takže by mohl bejt f pohode, prdel by byla kdyby jim to natřel :-) fšem :-) ja ho tipuju do první desitky heeee ?
30.04.2015 23:01 Honda
No, 800 je teda taky borec. Neskutečný závod.
30.04.2015 22:56 ja
Alessi je pán štartu a preto je oblubený snad u každeho fanúšika :D Ale teraz bude mať s Andrewom Shortom kopu roboty...

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce