Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Martin Michek a Jonáš Nedvěd ve Snídani s Novou

 29. dubna ( středa) 6:45-8:15h

                            Pozvánka ke sledování Snídaně s Novou 

 .

Motokrosoví jezdci Martin Michek a Jonáš Nedvěd budou ve středu ráno 29. dubna v časech 6:45 a 8:15 hosty ve Snídani s Novou. Úřadující Mezinárodní mistr ČR ve třídě MX1 Michek a loni třetí v MMČR Junior třídy MX2 Nedvěd budou hovořit o nadcházející motokrosové sezoně šestidílného seriálu Buksa/Ados 2015 MM ČR. Ta totiž začíná prvním podnikem o tomto víkendu 3. května tj. v neděli na závodní dráze v Kramolíně u Nepomuku. Účastníky na Nově ještě doplní promotér šampionátu Richard Gironi.

S pozdravem

 

Tým CzechMX.cz

Gironi s.r.o. promotér Buksa / Ados motokros 2015 MM ČR

.

« zpět na přehled

Komentáře

28.04.2015 20:45 muhehe
to je jedno komouš nekomouš na politiku se vyser, hlavne at tam sou motorky a jezdci co nejvic třeba gulašnici., každa propagace je dobra, dyk sme uplne f prdeli, myslim že by to mohli aj vysilat f telce primej prenos, to bych tu novu zacal mit konečne rat. zatím neodvysilali jedinou normalni věc :-) je to tim že ty zkrachovale modelky delaj moderátorky a redaktorky a serou se do telky no a jedine s kym šukali tak sou bud hokejky, kopačky nebo golfisti :-) motokros to nevi ani jedna co to je, krom agaty a ta se taky na vrapčaka rači vysrala, betonovy pracky jak struhadla nemá moc kund rado :-)
27.04.2015 23:22 Venca
To je zajímavé to už může do té NOVY asi každý, Medvěd ještě zatím nic neukázal, akorád měl asi 10x holešot nebo co na přeladěné moto d.d, Ho tam nacpal zase nějaký bývalí komunista , ti mají u nás pořád zelenou.Zajímavé je že když pár vlivných lidí chce tak to jde.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce