Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

Malé mrknutí na SX v Indy

 ..že by Marvin ?

 Pokud jste neviděli SX, tak to až tak žhavé nebylo, Marvin urval holeshot, Tomac byl chvíli druhý, potom nedoskočil, narazil si koule, chvilku seděl na postranní kostce a dojel jako 15tý.. Wilson měl krásný den a skončil druhý. Třetí místo si vybojoval Brayton, který ještě stále jede na nějakém zvláštním druhém dechu v jeho 34letech. Nic méně…..

.

Šance umírá vždy jako poslední, Marvinova bude žít až do Las Vegas !

.

Naposledy jsem napsal, že vynalézavý francouz Marvin Musquin není materiál na titul.Nyní po zhlédnutí SX v Indy si říkám: „ možná jsem si tak trochu nadělal do vlastního hnízda“ ! Díky této sezóně to snad nebude až tak hrozné, tím myslím můj názor, že Marv není matroš na titul, ale když se na to tak dívám, počítám a hlavně beru v potaz jak bláznivé a nenadále věci se v tomto sportu mohou stát, tak si říkám, ty vole ten Musquin má šanci !

.

.

 Marvin má rychlost na technicky náročných tratích a těch ještě pár bude. Bodový rozdíl je sice 35 bodů, což je dost ale těch: „ co kdyby“  je fakt hodně. Nechci říct, že Marvin vyhraje zbytek závodů, kterých je ještě pět ale stačí jeden mechanický zádrhel na stroji Andersona a bodový rozdíl bude pouhých 10 bodů ..plus mínus. Jeden pád, jedny vyhnuté řídítka, kámen v brzdě atd. atd… Tahle celkem nudná sezóna právě dostala druhý dech a věřím, že v týmu Red Bull KTM to musí hučet jako ve včelím úlu ! Anderson po dnešním závodě viděl co všechno se může velice rychle přihodit a možná bude jezdit s určitou nervozitou, která by mohla nahrát našemu francouzi  ! Uvidíme….

.

Když vám řeknou: "seš na to starej" nevěřte mu ! Justin Brayton závodí jeho celý život a první závod vyhrál před dvěmi týdny ve věku 33, týden před jeho 34ma narozeninama.... a pořad jede.

.

 Tomac dělá to co se od něho tak nějak očekává a to, že buď to vyhraje nebo spande, dnes spadnul a proto nevyhrál. Nebo, že by nestíhal Marvinově rychlosti a proto se dopustil chyby  ? Těžko říct….

Tak to byl jen malý pohled na situaci v AMA SX po závodech Indy….      Mějte se fajn

….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

27.03.2018 14:18 Paolo
Yes Mike is back!!!
27.03.2018 05:06 Honza232
A co říkáš na wilsona? Ja se stal jeho velký fanoušek po minulé sx sezóně kdy ho všichni odepsali a on jezdil začátek sx sezony bez teamu a motal se kolem 10 místa a vyjezdil si smlouvu u husquarny a i v mx ukázal že umí jezdit v top 5 velkej srdcař!!!
27.03.2018 04:50 Honza232
Opět skvělé čtení díky že ste zpátky. Jinak stát se může cokoliv ale když si vemu jak je Anderson konzistentní tak moc nevěřím že by si nechal titul ukrást ale jeden nedojetej zavod a vše je jinak no......
26.03.2018 21:41 martin
veľká vďaka že ste späť, pre mňa najlepšie MX čítanie, ďakujem
26.03.2018 20:09 fanda
Miku, díky moc že jsi to tady dal zpatky do provozu, tvoje články se uzasne ctou, má to šťávu! Hodne mi to chybelo a myslim ze rozhodne nejsem sam :-)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce