Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

James Stewart svým fanouškům

 veřejný dopis....

Vím, že toho je už hodně ale dát to tady musím... Také bych chtěl reagovat na některé vaše komentáře, kterých si opravdů vážím. Asi řeknu jen tohle.. Než se všichni začnou čertit, tak si musí uvědomit jednu věc... To za co je Stewart nyní potrestený mu bylo POVOLENO a když začne znovu závodit, tak bude tyto léky nadále užívat..nejsou to drogy, stereoidy atd... ještě jednou, tyto léky mu byly povoleny, takže pokud to je podvádění, tak je něco špatně, že jo ? Ale jinak máte pravdu, Stewart je můj naprosto nejoblíbenější jezdec a proto se omlouvám za mé lehké nadržování :-)  

Ještě jednou děkuji vám všem za návštěvy a komentáře na těchto stránkách !!!!!!!!

.

 Posledních osm měsíců to bylo opravdu těžké, popravdě řečeno mě to doslova zabíjelo. Ale ta láska, sympatie a podpora, kterou jsem dostával od mých fanoušků, byla a je naprosto úžasná. Spousta jiných atletů se o tomto případě vyjádřila velice pozitivně, čehož si nesmírně vážím. Je mi opravdu líto, že tohle všechno dosáhlo těchto rozměrů, ale nyní alespoň vidím, jak celý motokrosový průmysl drží v takové situaci pospolu a navzájem se podporuje. Nyní k mým fanouškům…..Nebudu lhát, když vám řeknu, že potom, co jsem minulý pátek obdržel toto rozhodnutí, tak jsem opravdu zvažoval ukončení mé kariéry. Měl jsem pocit, že už nemám sílu nadále vzdorovat a bojovat. Tato situace se na mě opravdu podepsala, ale musím říct, že vaše podpora a sympatie všech mých fanoušků v posledních 24 hodinách mi doslova vehnala slzy do očí. Čtení vašich komentů, dopisů, podpisových petic, triček atd. mě podpořili k tomu, abych bojoval a ukázal vám fanouškům a mým sponzorům, že je za co stát. Díky vám všem nyní vím, že tady budu ( závodit) ještě spoustu dalších let ! Vaše podpora a sympatie mi ukázaly, že o mě opravdu stojíte, a že vám na mě záleží, což znamená, že „oni“ budou potřebovat mnohem více než tohle, aby se mě zbavili. Opravdu a zcela vážně vám musím poděkovat za to, že díky vám budu stále na mé motorce a v příštích letech budu stále závodit. Čím více vás je, tím více se nechci nevzdávat a chci být zpět jenom pro vás. Slyším vás čistě a dobře, což znamená, že mě dříve nebo později uvidíte za startovací bránou dělat to, co tak miluji.

James Stewart Jr.

« zpět na přehled

Komentáře

20.12.2014 11:05 muhehe
tak z toho bubakoveho dopisu je videt že ma asi spoustu fandu po celem svete a ne jen tady na mx kings, kteří ho podporujou. jasně že ho to v jistem smyslu trapilo ale na red bull čaře vypadal v pohodě, takže jsem věřil že to tak rychle nezabali.smlouvu ma, formu docela taky, sponzoři silní a do posledni chvile jsem věřil že ho v tom nenechaj, jsou tam zainvestovany velike penize a ty se musi zuročit. amerika ma rada, velike afery a velike cambeky a my mame radi bubaka, když se to šecko spoji dohromady, tak se ůřed kterej porušil pravidla při rozhodovaní otřese v základu. dokažu si představit, že se to ještě napne jak struna před prasknutim a něco mi říká, že kolem toho bude estě velikej humbuk, a jestli bubak nastoupi do prvniho zavodu sx tak to bude takova pecka po tom všem, že sledovanost stoupne o 200 %. a když nenastoupi tak se musi sponzoři snažit aby se na bubaka nezapomelo a jeho návrat treba za rok bude možna uš konečně i na nově ve zpravach :-) :-) :-) majku ? koukni na hansena, něco mi řika že by jsme ho mohli vidět i jinde než jak hopka ze twitch steinbergem, nějak si poplacaval po ramenech z klukama z kawy ale monster energi pro circuit teamu a natočil nějaky videa a docela dost, neuvidime ho nahodou v anhajmu ? myslim že do prvni desitky by mohl ject, ne li lepe.
19.12.2014 19:05 MAK 166
I pro mne to jsou nejlepší a nejoblíbenější stránky u nás. Každý z nás někomu fandí a pak se o něho více zajímá,to je Miku v naprostém pořádku.Palec nahoru.
19.12.2014 12:56 MXrider
Majku, my děkujem za skvělou práci a úsilí co do tohohle webu vkládáš a to nejlepší na tom je že to děláš pro radost a ne pro prachy!!! MX KINGS je totálně nejlepší mx web minimálně v Čechach! :-)
19.12.2014 09:12 cehun
no.majku..přelož mu tento web do angličtiny a pošli mu to...ať má kluk trochu radost,nebo mu pošleme česky slovník,ať se naučí a může si tu ve chvílích volna číst a psát si hezky s muhehem-:)...bubák jeden-:)

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce