Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

FIM zamítá JS7 odvolání ..

 druhý den Stewart zveřejní tohle famózní video !

 Ke Stewartovému případe byl na Racer X zveřejněn další příspěvek ( UP Date) ale jedná se pouze o oficiální vyjádření FIMu k jejich rozhodnutí. Je to pořád jedno a to samé pořád dokola, takže věřte, že překlad není opravdu nutný. Jednoho jsem si však všimnul a to nešlo nepřeložit. Zde to máte:

„ Soud FIMu poznamenává, že pan James Stewart Jr. neučinil vůbec žádná opatření aby se zabránilo porušení antidopingových pravidel. Postoj pana Jamese Stewarta směrem k FIM a jeho kódům je nedbající a lhostejný, proto FIM stojí za svým původním trestem, což je 16 měsíců zákazu závodění všude kde má FIM pravomoc“.

Z toho čiší arogantnost sama..Ale co.. Nechme to už být a pojďme se podívat na tohle skvělé video, které vyšlo teprve včera 29 dubna. Ve videu se nemluví ale vůbec to nevadí…  Tohle je opravdu ráj na zemi a když se na to dívám tak si říkám: „ co tomu klukovi chybí“ !?! Stewartovi chybí závodění a proto se opravdu těším na sezónu AMA 2016 !

 

.

Děkuji za návštěvu ....Mike-C-Fast....

« zpět na přehled

Komentáře

07.05.2015 19:30 muhehe
kubix, no tak nemel konkurenci ? kanart, tomac selly, ročen, reed, milsaps, barsia. to bylo na začatku. neda se, nedařilo se jim. podivej se jak zrzoun dostava na frak f mxgp, co kdyby se mu nedarilo ani f sx dyby jel doma. taky by byl out a řek by si že tam není tak to mel dyzl lechči, prd. nikdy to není lehčí. zrzek taky nemůže říct kdybych nespadl tak bych vam to nandal :-) tedka to mate jednodušší
03.05.2015 21:35 kubix
Ne že bych mel Stewarta nějak v lásce ale prostě mi tam chybí vopičak jeden.Tento rok tam teda Dungey moc velkou konkurenci neměl po zranění Rozcena a odchodu Villopota do eu.Při tom pohledu na jeho pozemek žasnu to je sen...
03.05.2015 08:58 muhehe
nuc a k čemu by to bylo dobre. ja na českej pravopis uplne seru, von se totiš sklada s tolika cizejch slof a pravidel, že to vlastně češsky pravopis ani neni. ty si novej ? :-) :-) :-) pač ti co ty slinty čtou i nečtou :-) uš nejakou dobu se s tim smiřili. vitej f klubu
03.05.2015 00:08 nuc
muhehe, vem si k tvým moudrým názorům, pravidla českého pravopisu :D
02.05.2015 22:30 muhehe
ty si pyca, na ty vzduchy nadavaji uplne šeci, to z nasim pidistatem hobystickym nemá nic společného. nadavaji na to i amici i ti keri delaji testy, ja sem nerekl co bude, ja sem řekl ze bych byl rad dyby si ty fzduchofky strcili doprdele. japonci nemeli na tlumicich ani tu vyjebanou nalepku, , na kawe ano, na honde taky ne na suze taky ne na jamaze jasne že ne., ja se spiš koukam jake budou zmeny pro 2016. nerek sem že nebudou vzduchy, nicmene naznačuju že pokud budou, budou jiné než tento rok. jestliže se zvedne prodej jamach, a ktm a budou signály že mají jezdci problémy s tlumicema fzduchovejma, tak sou japonci schopni aby nenasrali svoje zakazniky ti ty tlumiče dojet vymenit za normalni, stači jen signal pruseru nebo ztraty zakazniku a už ti budou klepat na dveře garaže. :-) šeci piloti faktory je nejezdi voe, dyš de sade jezdi uplne něco jiného. no to je sumak. nepochopil si me a za trest dostaneš kolo :-)
01.05.2015 22:06 cehun – muhehee
Ty muhehhe,clema gotwald desade jede KYB,protože majitel teamu Suzuki je Sylvain Geboers,který je zároveň dovozce a prodejce KYBu pro evropu a Bubba nemá nádobku venku proto,protože je uvnitř vidlice tak,jak ji má třeba CRF 250 2015....nespekuluj nesmysly,příště se zeptej....to víš,japonci za drahé jeny vyvinou vzduchové tlumiče,všichni factory piloti je musí jet a pak se na to po jednou roce prodeje v sérii vykašlou??na to zapomeň...situace bude taková,že se budou vyvíjet tak dlouho,až to jednou prostě fungovat bude...a navíc..v usa nejezdí na takových zprcaninách,jako mi tady v hobbystátě,takže se budou řídit velkými trhy a ne nějakým pidistátem .
01.05.2015 20:22 muhehe
ja bych se tam tak rad rozbehl po ty rovny louce a rval bych fim je py.aaaaaaaaa fim je p. čaaaaaaaaaa, :-) :-) :-) moch by me tam nechat sekat travu aspoň, klidne zadara, jen za stravu, piti a jednu motorku na rok a volne jizdy :-) no ja sem spiš koukal co ten bubušak jezdi za vergl uš, predpokladam že testuje šestnáctku, koukam že mu na prednich tlumičich chybi ta nadopka, ssf air nalepku sice ma ale čert vi esi to ma fzduchy, klema de sade f mx gp nemá nalepku ssf ajr a nadopku taky nemá, no tak uvidíme co vyjede ze serie, byl bych mile potěšen dyby si ty vzduchovky strčily čiňani doprdele doprdele doprdele a dumali par roku než to bude vychytaný.
01.05.2015 14:30 alik995
Mít to co on, tak mi vážně chybí jen závodění :D

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce