CZ World MX Championship

CZ World MX Championship

 ..aneb Go Čezeta...

více

Kde se MXGP ubírá ?

Kde se MXGP ubírá ?

 Vzestup nebo úpadek......

více

Tisková zpráva z MS v motokrosu v Lokti, 25. - 26. 7.2015

Tisková zpráva z MS v motokrosu v Lokti, 25. - 26. 7.2015

 

více

Kam se ubírá motokros v ČR?

 Kam se ubírá motokros v ČR?

 Autor: Aleš Doležal

více

AMA MX Živě a zdarma pro EU

AMA MX Živě a zdarma pro EU

 Celé závody, všechny rozjížďky !

více

archív


Informace

CZ World MX Championship

 ..aneb Go Čezeta...

 

.

Tohle číst mi dělá radost ! Jako vždy surfuji motokrosový internet a najednou na mém nejoblíbenějším US webu vidím nápis „ CZ Worl Championship“  Tahle událost se bude konat 23. a 24. dubna na MX trati v Kalifornii zvané Marysville. Účastnit se budou jezdci z jedenácti zemí a závodit se bude pouze na strojích Čezeta ( Jawa)250 a 500cc. K události bude také patřit velká aukce krosových Čezet. Na této akci nebude také chybět jediný výherce amerického superkrosu1974 a to Jaroslav Falta, který spolu se svým týmovým jezdcem Zdeňkem Velkým převezmou speciální cenu. No to jen tak abyste věděli, že  Jaromír Jágr není jediný, který naší malou zemi  proslavil J.

…. Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

25.04.2016 11:10 Tonino
Rád bych doplnil informaci že natento závod byl pozván take vynikající Jiří Stodůlka , AMA 1969 star jak muříkali když v tom roce dokazal v Americe porazit všechny včetně Joel Robertse , závodu se zůčastní,tak bude palba , věřím tomu!
16.03.2016 21:11 mu he he :-)
tak začneme tady. :-) pozde ale prece. čet sem to jako novinku na us webu a čekal sem kdo tuhle výjimečnou událost, hlavně pro nas a u nas zveřejni. nikdo .dal sem jim dva dny. pak to bylo zbytečne sledovat. tak to je častečně votpoved na otasku kam se ubira mx u nas :-) takže asik to tady nikoho nezajima, ale tohle je asi nej info ze zahraničních udalosti. bohužel. čz, jawa by měla byt někde jinde než je dnes a jeji jezdci by měli mit postavene pamatniky a měli by po nich byt pojmenovany letiště, nadraži, ulice :-) a podobně, něž po lulinech co udelali pro nas uplne hovno nebo spiš horši. ale srat na politiku vo tom to tu není.

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Dobrý den a vítáme vás na MXkings.com ! Vaší registrace si velice vážíme a proto každý měsíc vylosujeme jednoho zaregistrovaného účastníka který obdrží poukaz v hodnotě 1000 kč který bude platný ve všech MX E-shopech které naleznete na naších stránkách !! Jméno výherce bude každý měsíc zveřejněno !  Děkuji a GOOD LUCK !!Reklamní partneři

Inzerce