Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Informace

AMA SX 2018

 ..divná sezóna

.

 Zdravím vás….já vím, že díky mé absenci se spousta z vás tak trochu přestala o AMA zajímat, nebo možná né až tolik. Já, i když jsem nebyl na webu, tak mi stále a pořád nic neuteklo. Prostě jak to máte v krvi, tak to tam je a nic a nikdo s tím nic neudělá.Nemám tolik času kolik bych si přál ( zatím) ale nějak to rychle všechno můžeme shrnout.

Jak začít ? Ty bláho co za sezóna plná zranění a překvapení, že jo ? Začnu s Kenym ( Roczen) a jeho osudným  pádem  Anahaim 2/ 2017 ( otřesný úraz předloktí a lokte), také  mohl klidně vyhrát meloun dolarů na Monster Cupu  jako před léty Villopoto ale, tak nějak to poslal přes jeho vlastní hlavu a všichni jsme viděli, co za hnusný pád to byl..... V této sezóně to Kenymu taky moc nevyšlo i když musím říct, že ze začátku nejel vůbec špatně ale zase bum ! Další úraz a Kenyho uvidíme až v MX… Každopádně pokud se zase nezraní ( což už by pro něho mohlo znamenat, nechci říct konec kariéry ale určitě spoustu karierních problémů) tak bude určitě kandidát na titul i když Tomac asi pojede pecky ale….

.

.

KENY A JEHO PÁD....

.

…s tímto  se ale dostáváme k jezdci, který si letos vysloužil stejný titul jako v posledních letech jeho kariéry James Stewart a to crash or win man ! Což znamená pokud nespadne tak vyhraje, nebo pokud nevyhraje tak spadnul.  Minulý SX Tomac vyhrál 9 závodů . Dungey na druhé straně pouze dva ale i tak díky jeho konzistenci vyhrál titul a to pouze o pět bodů !! Vzpomínáte co Tomac ve Vegas vyváděl aby Dungeyho dostal na zem ??? No byla to ostuda…. Letos má Tomac na kontě už pět vítezství ale i tak sedí 60, slovy: šedesát bodů za Andersonem.. Co to je ? smůla ? Nervozita ? Zbrklost ? Nedostatek něčeho ? Talentu určitě ne….Prostě to tak je.. Každopádně v MX čekám od Tomaca raketu a nic jiného.

.

Konečný bodový stav AMA SX 2017

.

Aktuální stav AMA SX 2018

.

.

Anderson mě překvapil, věděl jsem že pojede rychle ale ne tak rychle..Chad Reed by to měl zabalit, než dostane dvě kola… Weston Peick jede dobře…Barcia měl také hezký začátek ale opět úraz….Musquin? No nevím, co si mám o tomto jezdci myslet, mám ho i jeho styl moc rád ale na rovinu si nemyslím, že Marvin je materiál na titul.

.

Chad Reed ? Hmm...nevím, ale mám ho pořád rád !

.

Co se týče 250tek tam to je masakr a mnohokrát větší a lepší podívaná než na 450. Osborne a Forkner to drtí každé kolo, a jejich souboje jsou opravdu skvělé… Tuto sobotu bude east i west závodit dohromady což je novinka. V minulých letech to bylo pouze ve Vegas.. Takže to bude určitě pěkná mela….

.

Osborne se mi letos moooc líbí !

.

Málem bych zapomněl ! Zpěvák a kytarista Blake Wharton je zpět v akci a to už dnes večer !

.

No a co James Stewart ? Tak to  už je bohužel pouhá historie a také velká ostuda, tím myslím velmi nedůstojné ukončení kariéry. Myslím, že všichni fanouškové by si zasloužili více….

.

no..ehmm, myslím si, že ty buchty jsou už dáávno pryč :-) 

.

Tak se zatím mějte  …Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

24.03.2018 21:26 Honza
Roczen mě překvapil jak se dokázal vrátit po zranění jel vážně skvěle škoda toho nešťastného pádu, snad už si zranění vybral a bude ok. Anderson je konzistentní a to mu udělá titul všichni před sezónou říkali že titul bude mezi roczenem,musquinem a tomacem a pak až se mluvilo o andersonovi a barciovi a dalších ale anderson prekvapil přeju mu to a husquarne taky.
24.03.2018 18:03 Mike
Test

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce