Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Aktuality

Roczen..jeho návrat a minulost

 

 Všem přeju pokojné, klidné a střízlivé velikonoce ! Nikde nic, všude je klid a nic moc se neděje..všichni jezdci si na celém světě užívají velikonoc. Jediná věc co upoutala mou pozornost, byla zpráva o Roczenovém návratu a jeho momentálnímu  zdravotnímu stavu. Taky mě zaujal komentář od čtenáře pod nikem „Roczen94“, který se zmínil, že by Keny mohl zajet GP a Herlingse pojezdit jako tehdy v MX2 ! Hmm a ještě jednou Hmm … přemýšlel jsem o tom, představoval jsem si to a líbilo se mi to ! Pochybuji, že by se to reálně mohlo někdy stát ale představa to je příjemná. Tohle přemýšlení mě přinutilo projet nějaké staré závody a podívat se jak to vlastně mezi těmito dvěma jezdci tehdy vlastně bylo a bylo to skvělé. Jeden závod, který jsem vám tady dal se mi líbil ze všeho nejvíce, fakt skvělý souboj.

.

.

Kluci byli v té době fakt o hodně mladší, ale talent je talent, který mají oba dva stejný. Tohle je opravdu otázka za milión dolarů.. Kdo by z nic byl rychlejší a lepší jezdec, třeba v roce 2019 ? Každopádně doufám, že se tihle dva potkají na alespoň  příštím MX národů, nebo MXGP USA, bylo by to moc fajn. Každopádně Ken bude zpět na AMA MX ale bude mít pouze měsíc a něco na motorce, což není moc….

Jen tak na závěr, chtěli by jste vědět jak bych já odpověděl na tu otázku za milión dolarů ? Pokud bych opravdu musel, tak bych asi vsadil na Herlingse….. J.

Díky za návštěvu ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

01.04.2018 20:55 Gautijér
Myslím si, že Villopoto byl v mxgp jen pro peníze, tam šlo o sledovanost, aby amerika aspoň jedním přimhouřeným okem bez brýlí začala sledovat mxgp
01.04.2018 16:48 martin
bolo by pekné vidieť tých najlepších z mxgp a z ama v top forme jazdiť jednu sezónu spolu :) aj keď v mx/sx je to dosť komplikované, tešili sme sa na villopota v mxgp a skončilo to skôr ako začalo a rovnako aj táto sezóna sx tomac a musquin mali zranenia a bodové výpadky hneď od začiatku, roczen, barcia a seely už tiež na túto sx sezónu dojazdili a bogle ani nazačal...a rovnako aj gajser sezónu 2016 neskutočne vydrtil ale v 2017 prišli tvrdšie pády, zranenia a už to akosi nie je ono, dúfam že sa dostane do tej formy späť aby trochu tie KTM popreháňal :)
01.04.2018 13:33 Roczen94
Dungey
01.04.2018 13:31 Roczen94
Proč pochybujes ze by se to někdy mohlo stát ? Vem si že by měl teď třeba 4 roky bez zranění,dělal by tituly v Americe a pak by dostal nabídku za nesmysl odjet MS,podobně jako Vilopoto jenže s tim rozdílem že on už v evropě jezdil a věděl by do ceho jde. Pokud bude platit můj scénář s úspěšnou kariérou v Americe tak za pár let ho tu máme:D a navíc si myslím že on o tom sní taky. Hlavně ať mu drží zdravý byla by škoda jeho talentu. Když si vemu jak byl rozjetej před pádem v roce 2017 ,tak by dungy by nikdy poslední titul neudělal ,kdyby se nezranil škoda.
01.04.2018 13:25 matt
Dnes uz to neni jen o jednom zavode a o cele sezone. Veril sem ze Tomac je rychlejsi nez Herlings ale uz si nejsem tak jisty. Roczen by se mel dat dohromady co nejdrive nebo z nej bude novy JS7.
01.04.2018 13:08 Gautijér
Na tom videu teda letí uplně moc oba dva. Musím ale souhlasit s tím, že by Herlings byl v aktuální formě rychlejší. Mě by totiž moc zajímalo, jak to s tím Roczenovým návratem po zranění do SX bylo. Podle toho, co jsem zaregistroval tak se vyjadřoval ve stylu, že ten co vyhraje A1 nemusí mít titul atd.... přišlo mi to totiž tak, že Roczen se snažil letos jet hlavou, raději opatrněj a počkat si, až jak se začne sezona vyvíjet, ta ale díky dalšímu zranění skončila určitě rychlej, než čekal. Nebo je to tak, že Roczena jeho zranění ruky limituje a už nebude tak rychlý????

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce