Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Aktuality

MXGP Kvalifikace a mini žhavení na AMA SX Seatlle

 

.

 ……a perfektní bouře pokračuje, pokud jste viděli kvalifikační závod MXGP Trentino z Itálie, tak určitě víte o čem mluvím, no a vy co ne, tak jste tady, abyste se to dozvěděli. Ne nebyl to bláznivý souboj mezi 222 a 84 od začátku do konce, to bohužel ne ale prvních třicet vteřin hned po startu to vše vynahradilo a hlavně nastartovalo vše na zítřek. Fuj..husina to vzdala až teď a to už jsme v polovině kvalifikačního  závodu, kde  Herlings má přes pět vteřin na Tondu, který je na druhém místě. Takže nyní k tomu startu, kde jsou na startovací bráně dva světy. V jednom je velká skupina závodníků, kteří budou celou sezónu závodit pouze o třetí místo a hůře… No a v tom druhém světě je Herlings a Tony Cairoli..  Jenom mezi řádky, ( píšu to a dívám se na závod) máme za námi dvacet minut a Herlings má 8 vteřin na Tondu…

.

.

 Takže brány spadly a Tonda S Herlingsem byli vedle sebe, Tonda to scrabnul pod Herlingse( málem kontat) potom to Herlings tvrdě scrabnul pod Tondu a hned potom ho v zatáčce vybrzdilllllll.. svého týmového kolegu ! Tonda se chvíli držel docela dobře ale po chvíli ztratil Herlingse z dohledu. Určitě nemusím zdůrazňovat, že Tonda je doma. Do konce závodu zbývá pět minut, Herlings má deset vteřin na Tondu,  na třetím místě je Desalle, který má v tomto momentě 17 vteřin ztrátu na první místo…. Ok, Herlings vyhrává s náskokem 22 vteřin…
Jau to bolí, co se asi tak děje v Tondové hlavě ? Je v klidu ? Má v nádrži rezervu na zítra ? Fakt nevím, zítra uvidíme !

Ve třídě MX2 vyhrál Prado, Jonass byl až patnáctý, závod jsem neviděl, takže nevím, co se stalo. Každopádně Jonass zatím vyhrál všech šest rozjížděk v prvních třech závodech. Že by nábjeh na první perfektní sezónu v historii MXGP a MX2 ? No, celkem nepředstavitelné ale nikdy se nemá říkat nikdy ..
.

                                              AMA SX

Ná závěr pár slov k dnešnímu AMA SX v Seatlu… Marvin má deficit 35 bodů na první místo a zprávy ze Seatlu jsou, déšť, bouřky a zase déšť. Prý až jeden centimetr srážek za hodinu, to je přátelé hodně vody, jako že fakt ! Díky počasí již změnili kvalifikace ze dvou na jednu a kdo ví, co se ještě stane. Zapomněl jsem dodat, že i když stadión v Seatlu stál 430 mil dolarů, tak už nevyšlo na střechu, no a proto nás dnes v noci čeká pořádný blaťák. Podle mě takový závod může vyhrát kdokoliv na startovací bráně. Však to znáte. Tohle může vše pořádně zamíchat. Mašiny olepené bahnem, přehřáté motory, nedokončené závody, ztráty 25 bodů atd.atd…  Komu se to může přihodit ? Andersonovi ? Marvinovi ? Oboum nebo nikomu ? Tomakovi ? Tohle může být moc zajímavé ….

.

Může to dopadnout i takhle....

.

...nebo třeba takhle ? 

.

Zatím díky a více zítra   ….Mike-C-Fast….

« zpět na přehled

Komentáře

07.04.2018 20:19 martin
ten začiatok bol naozaj super...inak verím (dúfam) že Cairoli sa zajtra hecne a pôjde minimálne tak ako minulý rok v trentine :)....mimochodom nič proti Andersonovi ale keby sa Marvin o tých 25 bodov priblížil bolo by to v tom SX zaujímavejšie :)
07.04.2018 18:53 mike
test

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce