Oficiální tiskova Loket

Oficiální tiskova Loket

 

více

Loket By Martin Plesník

Loket By Martin Plesník

 ..atmosféra MXGP v Lokti

více

Interview - Jago Geerts

Interview - Jago Geerts

 tichý ale rychlý....

více

Rozhovor s Petrem Polákem

Rozhovor s Petrem Polákem

aneb potřetí v MX2 !

více

12 min v bahně

12 min v bahně

 aneb SX Seatlle

více

archív


Aktuality

AMA MX První kolo Hangtown-průběžný report

 Roczen zraněné záda ale závodí, Tomac o 3 vteřiny rychlejší ve kvalifikacích než druhý Dungey...

 Tak kvalifikace máme za námi a je to překvapení ? Ani ne, teda co se týče pořadí ale časový rozdíl mezi prvním a druhým místem ve třídě 450 je absolutně CRAZY ! 2.9 vtřiny rozdíl mezi Tomacem, který je první a Dungeym, který je na druhém místě. Celkem mazec. Vím, že to je pouze kvalifikace ale tři vteřiny rozdíl !? Tomac má pod svým zadkem opět raketu a jsem zvědavý jak se ukáže v tomto prvním zahajovacím kole.. Ve třídě 250 byl nejrychlejší Adam Cianciarulo, který byl mimo trať více než rok ! Tady jde absolutně vidět, že talent z člověka prostě nezmizí !! Každopádně tohle jsou pouze kvalifikace a závod je něco jiného  ale vždy tu je to ale !

Kvalifikace 450

.


Kvalifikace 250

.

Nyní tady máme situaci s Kenem Roczenem.. Nyní už víme co se děje. Roczen nastoupil do kvalifikací a umístil se na 24tém místě, což je pro jezdce jeho kalibru velice nezvyklé..  Roczen se ve čtvrtečním tréninku vysekal a údajně má úraz páteře. V pátek nebyl Roczen nikde k vidění, protože byl na vyšetření v nemocnici. Roczenův tým řekl, že všechny informace jsou přehnané. Přiznali, že Roczen utrpěl úraz ale, že nebude chybět v sobotních závodech… No, vídím, že Roczenův tým se snaží zachránit titul ale aby to nebylo nakonec naopak….

.

Keny má opět problémy...

.

Weston byl desátý ve kvalifikacích...

.

Nikdo nechce mít problémy s Westonem..jenom blázen a Anderson :-)

.

Ryan bude mít plné ruce práce, nebo ne ?

.

Rok na gauči ? No Problem...nejrychlejší čas ve kvalifikacích patří jezdcimjménem Adam Cianciarulo..

.

                                              Závody 

.

Tak to máme za sebou…. Musím to zvládnout stručně, takže se omlouvám..


Eli tomac urval dva holeshoty a v první jízdě vyhrál o 20 vteřina a druhou jízdu dojel do cíle s náskokem 1:30 ! Ano Tomac dal Dungeymu minutu a půl ! Weston Peick předjel v druhé jízdě Barciu a skončil na třetím celkovém místě. Barcia v prvním motu krašoval a pověsil motorku za přední kolo na dvoumetrový plot. Keny se trápil s bolestí jeho zad a v první jízdě byl patnáctý a v druhé pátý. Ve třídě 250 vyhrál Jeremy Martin, který jel hezky, ale hodně kluků kolem něho mělo smůlu. Cooper Weeb musel v prvním motu zahodit brýle a v druhém si vyvrtnul kotník. Adam Cianciarulo byl v prvním motu v čele ale potom spadnul a závod dojel devátý. Musqin byl v prvním motu první ale v druhém neměl na rychlost Martina, který měl holeshot a musel se spokojit s druhým celkovým místem.

.

450 Moto 1

.

450 Moto 2

.

450 Celkově+body

.

.

250 Moto 1

.

250 Moto 2

.

250 Celkově plus body

.

Foto zde: racerxonline.com/2015/05/16/instapics-hangtown


 Video souhrny a později celé závody naleznete zde: www.promotocross.com/mx/video

.

Děkuji za návštěvu  ....Mike-C-Fast.....

« zpět na přehled

Komentáře

18.05.2015 17:35 ja
Dungey ide na istotu lebo vie že Roczen je akože out už, Canard tiež a Tomac to pri takejto rýchlosti bud zadre alebo pôjde veľmi nepekne k zemi... čiže Dungey má pravdepodobne aj MX titul...a to ešte vieme ako Tomac štartuje...ostatní jazdci sa nechytajú, bude to zase nuda
17.05.2015 11:48 muhehe
venco dungey děla sony action cams, ale bud je to nejaky novy model anebo spiš bych řekl intercom
17.05.2015 10:26 saitek
Majku, strohý komentár moc nepotešil, ale fotky sú parádne.
17.05.2015 10:23 vafo | email
Tak Tomac to poriadne drtil tiez som necakal ze da Dungeymu 1:30 v 2 mote ...drzim mu palce nech si vydrti titul :D
17.05.2015 10:22 saitek
Dungey ma na helme kameru, myslim si,co ine by to mohlo byť?
17.05.2015 10:14 saitek
Myslim ze Dungey ma ted hodne kvalitnyho soupera a urcite mu dela vrasky na cele. Tak aby dal favoritovi nekdo minutu a pol...........to je ina káva. Ja hovorim ze Tomac je momentalne najrychlejši jazdec , ked mu vyjde start a nekde sa nezamota tak nanho nemá nikdo...........no mozno Max Nágl by ho stíhal.
17.05.2015 09:38 R294
muhehe-tvoje uvahy a spekulace kdo-jak-s kym-kdyby...uz neberou nikoho,naopak,obtezuji tak prosim nezasirej timto diskusi.
17.05.2015 07:47 Vencam666
Co to ma Dungey na té helmě?? Jinak i Adam ve 250 rychlejší čas než RD
17.05.2015 00:48 muhehe
ročen je out, takže pokud se dyzlovi bude zase dařit jako f sx, bude se rikat že vlastne nemel soupere. no a jak to je teda s tou kawou. han je top 10 ok a dal ? mlady bubak nejede neva ? no ja myslim že masker cinčulinu zašlape do země. ročenovi ktm nic dokazovat nemusi, pujde si za svojim cilem a to je propagace značky, osobní boje jako dokazovat něco rocenovi to je nesmysl. uspech značky ktm na rocenovi nestoji. ani nikdy nestali. pourcel bude zajimavej ekzot, pokud bude top 5 tak to bude zajimava podivana. bageta ? no uvidime

Přidat komentář

Položky označené * jsou povinné.
Pro odeslání formuláře klikněte na tlačítko ODESLAT.Registrace
 Reklamní partneři

Inzerce